Elden Ring, yeni nesil konsollarda Grafik ve Performans modlarına sahip olacak

Elden Ring, şimdiye kadar gösterilen fragmanlarda veya oynanış videolarında, grafikleriyle göz dolduran bir yapım olduğunu gösterdi. From Software’in heyecanla beklenen aksiyon RPG oyununun yeni nesil konsollarda Grafik ve Performans modlarına sahip olacağı ortaya çıktı.

ABD’li perakendeci Gamespot, Elden Ring Collector’s Edition sayfasında, dijital mağazalardan daha fazla bilgi veriyor. Oyun, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarının donanım gücünü kullanarak oyunculara yüksek çözünürlük veya kare hızı arasında seçim yapabileceği Grafik ve Performans seçenekleri sunacak.

Elden Ring

Açıklamaya göre Elden Ring, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında oyuncuların daha iyi görseller için (4K’ya kadar) Grafik modu veya daha yüksek kare hızı (60 FPS’ye kadar) için Performans modu arasında seçim yaparak deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak.

FromSoftware kısa süre önce 20 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Elden Ring’e kapsamlı bir bakış sunan görüntülerde, Lands Between’in geniş dünyası, savaş mekaniklerini, çok oyunculu özellikler ve daha fazlası sergilendi. Göz alıcı bir dünyaya ve çarpıcı görsellere sahip son derece kaliteli bir oyun olacak gibi görünüyor. Oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Elden Ring, 25 Şubat 2022‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Türkiye fiyatı ve sürümleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.