Assassin’s Creed Valhalla’nın Tombs of the Fallen etkinliği duyuruldu

Assassin’s Creed Valhalla’nın Tombs of the Fallen adlı güncellemesi geçtiğimiz günlerde yeni kupalarla birlikte ortaya çıkmıştı. Ubisoft, sızıntıların ardından önümüzdeki hafta gelecek olan içeriğin oyun içi etkinlik olduğunu duyurdu.

Tombs of the Fallen, 1.4.0 güncellemesinin bir parçası olarak 9 Kasım‘da yayınlanacak. Ubisoft, etkinlik hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı ancak yıl sonuna kadar oyuna nelerin geleceğini gösteren bir güncelleme planı sundu. Yol haritasına göre, Tombs of the Fallen’dan hemen sonra yeni bir etkinlik başlayacak.

Tombs of the Fallen ile birlikte ortaya çıkan kupaların harita boyunca dağılmış olan Odin Rünleri ile bağlantılı olduğuna inanılıyordu. Öte yandan Assassin’s Creed Valhalla’nın anlatı yönetmeni Darby McDevitt, rünlerin oyuncuların henüz tam olarak çözemedikleri bir gizemin parçası olduklarını doğrulamıştı. Yukarıdaki duyuru paylaşımı teorileri doğruluyor.

Assassin’s Creed Valhalla için yol haritası paylaşıldı

Tombs of the Fallen’dan kısa bir süre sonra, Oskoreia Festivali adlı ücretsiz bir süre sınırlı süreli etkinlik gelecek. Bu etkinlik, 11 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Son olarak, Aralık ayında 1.4.1 yaması gelecek ve yılın son güncellemesi olacak.

1.4.0 güncellemesi, yeni etkinlik dışında herhangi bir yenilik getirmeyecek ve oyundaki hataları düzeltmeye odaklanacak. Yine de önümüzdeki yıl oyuncuları daha fazlası bekliyor olacak. Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un tarihindeki en kârlı ikinci oyun oldu ve yayıncı, İskandinav macerası için bir yıllık daha içerik planladıklarını açıkladı.

Assassin’s Creed Valhalla en son oyunculara, Vikinglerin ve Anglo-Saksonların tarihini keşfetme fırsatı sağlayan ücretsiz Discovery Tour: Viking Age DLC’sini aldı. Öncesinde Season Pass’in bir parçası olarak Wrath of the Druids ve Siege of Paris genişlemeleri piyasaya sürüldü.

Oyunun Tombs of the Fallen adlı yeni etkinliği hakkındaki detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.