Eternal Strands duyuruldu: Aksiyon macera oyunu 2025’te gelecek

Eski Dragon Age yönetmeni Mike Laidlaw tarafından kurulan Yellow Brick Games, Eternal Strands adlı ilk oyununu duyurdu.

Sektörün tecrübeli isimleri tarafından Unreal Engine 5 ile geliştirilen fantastik aksiyon macera oyunu, 2025 yılında PS5, Xbox Series X/S ve PC (Steam) için piyasaya sürülecek.

Eternal Strands’in alfa görüntülerinden elde edilen oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Görüntüleri genel olarak oynanış mekaniklerini sergiliyor.

Eternal Strands, devlere karşı koyacağınız fantastik bir macera

Eternal Strands’te kendi halkının evini eski hâline getirmeye kararlı, genç ama korkusuz bir Weaver olan Brynn olarak oynayacaksınız.

Güçlü büyülü yetenekler ve çeşitli büyülü silahlar kullanarak insana benzeyen varlıklardan devasa yaratıklara kadar pek çok düşmanla yüzleşeceksiniz. Çeşitli fantastik yaratıkla savaşırken çevrendekileri ve sıcaklığı kendi lehine kullanmalısınız.

Eternal Strands

Örneğin bir ejderhanın ateşli nefesini buzla kaplı minyonlara yönlendirebilirsiniz. Fragmanda da yer aldığı gibi her yüzeye tırmanabilecek ve gizemli yetenekleri kullanarak yeni yollar oluşturabileceksiniz.

Eternal Strands, Enclave’in kaybolmuş gizemlerini kovalarken dünyayı keşfedeceğiniz ve yolunuza çıkan devasa titanlarla mücadele edeceğiniz fantastik bir macera vadediyor.

Eternal Strands, devler

Özellikle oynanış, dünyayı silah olarak kullanmanızı hedefliyor. Elemental etkiler ve gerçek zamanlı yıkım, savaşta eşsiz bir etkileşim imkânı tanıyor. Telekinetik güçler ise nesneleri fırlatma ve siper alma becerisi sağlıyor.

Ayrıca devasa rakipleri yenmek için kılıç, büyü ve hızı bir arada kullanabileceksiniz. Devasa vücutlarına tırmanmak için üzerlerine atlayabilir ve onlara farklı açılardan saldırabilirsiniz. Zırhlarını kırarak veya zayıf noktalarına saldırarak korunmalarını etkisiz hâle getirmelisiniz.

Eternal Strands hakkında daha fazla detay geldiğinde ve çıkış tarihi duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.