Bully ve LA Noire, GTA+ hizmetine ekleniyor

Rockstar, Red Dead Redemption’ın ardından GTA+ abonelerine iki klasik oyun daha sunmaya hazırlanıyor. Bully ve LA Noire hizmete eklenecek.

Geliştiricinin resmi sitesinden yaptığı duyuruya göre Bully ve LA Noire, yılın ilerleyen zamanlarında abonelerin erişimine açılacak. Henüz kataloğa eklenecekleri tarih belirlenmedi.

GTA 5

Duyuruda ayrıca Nisan ayından Ağustos ayına kadar tüm GTA+ üyelerinin her ay 1.000.000 GTA$ ekstra bonus alacağı da belirtildi.

Rockstar’ın GTA+ hizmeti, çevrimiçi moda yönelik bonuslarıyla öne çıksa da GTA: The Trilogy’nin de yer aldığı ücretsiz bir oyun kataloğuna da erişim sağlıyor.

Abonelik , PS Store‘da aylık 72 liraya satılıyor. Geçtiğimiz hafta vahşi batı temalı klasik Red Dead Redemption, Undead Nightmare genişlemesiyle birlikte üyelere sunulmuştu.

LA Noire, Rockstar, dedektiflik

Bully ve LA Noire tarafında hareketlilik yok

Bully demişken, önceki söylentiler, şirketin bir zamanlar Bully 2 üzerinde çalıştığını ortaya koyuyordu. Rockstar’ın devam oyununun yanı sıra Bully 3’ü bile planladığı iddia edilmişti.

Öte yandan dedektiflik oyunu LA Noire, Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinin ardından sadece 2017’de L.A. Noire: The VR Case Files adlı bir sanal gerçeklik deneyimiyle geri dönmüştü.

GTA 6, Vice City, Miami

Rockstar, popüler GTA ve Red Dead Redemption serilerine odaklanmaya devam edecek gibi görünüyor. Muhtemelen daha uzun yıllar iki klasiğin de yeni oyunlarını göremeyeceğiz.

GTA 6, herhangi bir aksilik olmazsa önümüzdeki yıl gelecek. Sony’nin donanım sınırlarını zorlaması beklenen yeni oyuna PS5 Pro ile hazırlık yaptığı iddia ediliyor.

Öte yandan GTA 6’nın, teknik özellikleri sızdırılan yükseltilmiş PS5 konsolunda 60 fps oynanamayacağı öngörülüyor. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.