Godfall, PS4’e geliyor: İlk DLC Fire & Darkness duyuruldu

Gearbox ve Counterplay Games’in konsolda PlayStation 5’e özel olarak çıkardığı aksiyon RPG oyunu Godfall, 10 Ağustos tarihinde PS4’e gelecek. Oyun, PS4 konsoluna Fire & Darkness genişlemesi ve tüm platformlarda ücretsiz yayınlanacak Lightbringer güncellemesiyle birlikte gelecek.

Godfall, PS5 için duyurulan ilk oyundu. Kısa süre önce PS4 için PEGI derecelendirmesi aldı ve önceki nesil konsola gelmesi şaşırtıcı değil. Oyunu PS4’te satın alanlar, yeni nesil konsola geçtiklerinde PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Ayrıca PS4 ve PS5 oyuncuları, nesiller arası destekle birlikte oynayabilecek. Godfall’un sadece 6 aylığına PS5’e özel olacağı duyurulmuştu. Yeni içeriklerin ve oynanış görüntülerinin yer aldığı E3 2021’e özel fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Godfall PS4 sürümünü ve yeni içerikleri duyuran E3 fragmanı:

Fire & Darkness, oyunun ilk genişleme paketi olarak çıkacak. Ateş diyarının kurtarılmaya ihtiyacı var. Burada oyuncular yeni düşmanlar, boss’lar ve yeni zorluklarla karşılaşacak. Genişleme ile birlikte yeni kupalar da eklenecek. Hem genişleme hem de Lightbringer güncellemesi, oyuncuların sadece oyun içindeki görevleri tamamlayarak kazanabilecekleri çok sayıda kozmetik öğe sunacak.

Geliştiriciler, ücretsiz Lightbringer güncellemesi yayınlandığında betaya girecek olan eşleştirme işlevi de ekleyecek. Ayrıca oyuncuların Aperion’u tehdit eden karanlıkla savaşmak zorunda olduğu yeni bir Lightbringer oyunsonu döngüsü getirecek. Oyuncuların laneti kaldırmak ve onları uyandırmak için mücadeleleri tamamlamaları gerekirken, kazanılacak 40’tan fazla yeni öğeye sahip yeni bir ganimet türü olacak. Ekip, bu yeni ganimet türünü kazanmanın Primal ganimetlerden daha zor olduğunu belirtiyor.

Godfall PS4 sürümü, yeni içeriklerle birlikte 10 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek. Oyuna daha önce gelen Primal güncellemesi, yeni yükseliş seviyeleri, yenilenen Tower of Trials, Volatile Dreamstones, Zenun the Shopkeeper ve çeşitli hata düzeltmeleri sunuyordu.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.