Fatal Frame: Maiden of Black Water’ın çıkış tarihi duyuruldu

Fatal Frame: Maiden of Black Water, 28 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. KOEI TECMO, ilk olarak 2014 yılında Wii U için yayınlanan oyunu, güncellenmiş grafikler, fotoğraf modu ve özel kostümlerle geri getirecek.

Maiden of Black Water, hayatta kalma korku serisi Fatal Frame’in beşinci oyunuydu. KOEI TECMO, oyunun remaster sürümünü geçtiğimiz ay E3 2021 sunumu sırasında duyurmuştu. Serinin 20. yıl dönümünü kutlamak için oyunun özel bir Digital Deluxe sürümü yayınlanacak. Deluxe Edition, dijital bir sanat kitabı ve önceki Fatal Frame oyunlarındaki karakterlerden altı kostümle birlikte gelecek. Kullanıcılar, kostümleri oyun piyasaya sürüldükten sonra DLC olarak da satın alabilecek.

Digital Deluxe Edition ve DLC ile gelecek altı kostümün listesi şöyle:

  • Mio Amakura Kostümü (Yuri)
  • Rei Kurosawa Kostümü (Yuri)
  • Miku Hinasaki Kostümleri 1 & 2 (Miu)
  • Maya Amakura Kostümü (Miu)
  • Kei Amakura Kostümü (Ren)

Fatal Frame: Maiden of Black Water Deluxe Edition içeriğinden ayrı olarak, tüm oyuncular çeşitli özel kostümler ve aksesuarlar elde edecek. Oyunu ön sipariş verenler ayrıca Yuri için özel bir Atelier Ryza kıyafeti ve şapka alacaklar. Ayrıca orijinal oyunda bulunmayan ve oyuncuların Camera Obscura tarzı çeşitli efektlerle özelleştirilmiş sahneler yakalamasına olanak tanıyan yeni bir Fotoğraf Modu içerecek.

Fatal Frame: Maiden of Black Water fragmanı

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.