Final Fantasy 7 Rebirth demosu yayınlandı

Final Fantasy 7 Rebirth için geri sayım başladı. Square Enix, PS5’e özel yeni bölümün heyecanını demo sürümüyle kutluyor.

Aksiyon RPG oyununun yeni oynanış görüntüleri, dünkü PlayStation State of Play’de özel bir canlı yayınla sergilendi. Ardından ücretsiz demo, PS Store’da oyunculara sunuldu.

Final Fantasy 7, Rebirth

Final Fantasy 7 Rebirth demosu, hikayenin açılışı olan Nibelheim bölümünü içeriyor. Ayrıca haritayı ve keşif elementlerini deneyimleyebileceğiniz Junon bölgesi bölümü de var.

Demoyu oynayanlar, tam sürümde kullanılabilecek maceraperest eşya setini alacaklar:

  • Kupo charm: Belirli bir sürede çıkarılan kaynakların sayısını artıran bir aksesuardır.
  • Hayatta Kalma seti: Serüveninizde size yardımcı olacak, iksir ve ether gibi eşyaların bulunduğu özel bir seçkidir.

Ayrıca Nibelheim bölümünü tamamlayan oyuncular, tam sürümde bu bölümü tekrar oynamadan geçebilecekler.

Final Fantasy 7 Rebirth, PlayStation, State of Play

Final Fantasy 7 Rebirth, State of Play özel yayınında gösterildi

Final Fantasy 7’nin ikinci bölümü, dün gece PlayStation’ın State of Play özel yayınında 11 dakikalık bir oynanış videosuyla sahne aldı.

Gösteride aksiyon dolu savaş sahnelerinin yanı sıra harita, keşif, mini oyunlar, karakterler ve daha fazlası vardı. Kaçırdıysanız, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Final Fantasy 7 Rebirth, PS5’te DualSense kontrol cihazının dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik özelliklerini destekleyecek.

Ayrıca daha sürükleyici bir deneyim için 3D ses de olacak. Oyunun PS5 özelliklerini detaylandıran diğer fragmanı da paylaşalım.

Üç bölümden oluşan oyunun ikinci bölümü olan Rebirth, 29 Şubat’ta çıkacak ve en az üç ay PS5’e özel olacak. İlk bölüm gibi daha sonra PC’ye de gelecektir.

Square Enix, PC sürümünü henüz duyurmadı. Ancak çıkış tarihi ve diğer detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.