Stellar Blade’in hikayesi yaklaşık 25 saat uzunluğunda olacak

Stellar Blade geliştiricisi Shift Up, özellikle hikaye modu için oyunun uzunluğuna ve yüzde 100 tamamlama süresine ilişkin tahminini paylaştı.

Güney Koreli yayın Ruliweb, stüdyoyu Stellar Blade’in gecikmesi konusunda sorguladı ve çıkış tarihinin ertelenmesinin kısmen oyunun içerik eksikliğinden kaynaklandığı yönündeki spekülasyonlara açıklık getirilmesini istedi.

CEO Hyung-Tae Kim, oyunun gecikmesine neden olan şeyin içerik eksikliği değil, aksine iyileştirme çalışmalarının olduğunu söyledi. Ayrıca Kim oynanış süresine de değindi.

Stellar Blade, Eve

Stellar Blade kaç saat sürüyor?

PS5’e özel üçüncü şahıs aksiyon macera oyununun ana hikayesinin tamamlanması, oynayış tarzına bağlı olarak yaklaşık 25 saat sürecek.

Macerayı yüzde 100 tamamlamak 30 ila 50 saat arasında bir süre gerektirecek. Kim, kupa listesi hakkında yorum yapmadı ancak oyunun zorluk seçeneklerine dair konuştu.

Stellar Blade oyunculara kolay savaşlar sunmayacak ve düşman hareketlerine dayalı bir strateji tasarlamayı gerektirecek. Ancak hikayenin tadını çıkarmak isteyenler için zorluk ve destek seçenekleri olacak.

Stellar Blade

Oyun geçtiğimiz hafta gerçekleşen PlayStation State of Play canlı yayınında kapsamlı oynanış görüntüleriyle sergilendi. Etkinlikte, çıkış tarihi de net olarak duyuruldu.

Bu arada, Sony dün gece Final Fantasy 7 Rebirth için özel bir State of Play daha düzenledi. Aksiyon RPG oyunu yaklaşık 11 dakikalık oynanış videosuyla sahne aldı. Bugün PS5 için ücretsiz demo sürümü yayınlandı.

Stellar Blade, 26 Nisan’da PS5 oyuncularıyla buluşacak. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.