Five Nights At Freddy’s: Security Breach’in çıkış tarihi duyuruldu

Five Nights At Freddy’s: Security Breach, State of Play canlı yayınında çıkış tarihini duyuran yeni bir fragmanla sahne aldı. Korku serisinin yeni oyunu, 16 Aralık 2021‘de PS4, PS5 ve PC için gelecek. Yayınlanan yeni fragmanda oynanış görüntülerine de yer verildi.

PlayStation Blog, yeni oyun hakkında daha fazla bilgiye yer verildi. Five Nights At Freddy’s: Security Breach, Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex dükkanından kaçmaya çalışan oyuncuların aynı zamanda animatronik kötülerle karşılaştığı yeni bir macera sunuyor. Oyunda, karantina prosedürlerinin yürürlüğe girmesiyle kapana kısılan küçük bir çocuk olan Gregory olarak oynayacağız.

Five Nights At Freddy’s: Security Breach fragmanı

Gregory, küçük alanlarda saklanabilecek ve tespit edilmekten kaçmak için takipçilerinin dikkatini dağıtabilecek. Ayrıca Faz Cam ve Fazblaster dahil olmak üzere birkaç savunma aracı daha kullanabilecek. Faz Cam, flaşına yakalanan tüm düşmanları sersemleten ve Gregory’nin hızlı bir şekilde kaçmasını sağlayan bir kamera. Fazblaster ise sınırsız cephanesi olan ancak düşmanları sersemletmek için kafadan vuruş gerektiren bir silah olacak.

Bir noktada, Freddy Fazbear, oyun boyunca bir rehber olarak bize yardım edecek ve gelecek zorluklar hakkında uyarıda bulunacak. Fragmanda görüldüğü gibi, Gregory, Fazbear’ın içinde saklanabilecek ve tespit edilmeden tesiste dolaşabilecek. Ancak bunu, robotun gücü tükenmeden ve yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce sınırlı bir süre için yapabiliyor.

Five Nights At Freddy’s: Security Breach, benzersiz boss savaşları ve kaçış oyunlarının yanı sıra Pizzaplex’te gizlenmiş olan oynanabilir atari kabinleri de içerecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.