Ghost of Tsushima 2, PlayStation Showcase’de duyurulmayacak

Ghost of Tsushima 2, PlayStation Showcase’de sergilenmesi beklenen oyunlardan biriydi. Ancak güvenilir bir kaynak oyunun etkinlikte olmayacağını bildiriyor.

PlayStation Showcase etkinliğini doğru bir şekilde sızdıran Jeff Grubb, Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen devam oyununun gösteride yer almasının planlanmadığını öne sürdü.

Son Game Mess yayınında konuşan Grubb, Ghost of Tsushima 2’nin “muhtemelen orada olmayacağını” söyledi. Ayrıca Dragon Age: Dreadwolf’un da etkinlikte yer almayacağını ekledi.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima 2

Ghost of Tsushima 2 henüz resmi olarak duyurulmadı ancak Sucker Punch tarafından geçen yıl verilen iş ilanları açık dünya samuray macerasının süreceğine işaret ediyordu.

İlanlarda, Feodal Japonya hakkında hikayeler yazmaya istekli olan ve Ghost of Tsushima oynamış ve temel savaş sistemlerini anlamış olan adaylar aranıyordu.

Ghost of Tsushima, E3 2018’de duyurulmuş ve iki yılı aşkın bir süre sonra piyasaya sürülmüştü. Yani devam oyununun henüz duyurulmadığı düşünülürse önünde uzun bir yol olabilir.

Ghost of Tsushima Director's Cut, PS5

İlk oyunun çıkışından bu yana neredeyse üç yıl geçti ve hayranlar yeni oyunun duyurulmasını dört gözle bekliyor. Ancak PlayStation Showcase için yükselen beklentiler suya düşebilir.

Oyun tarafında henüz hareketlilik olmasa da Ghost of Tsushima’nın film uyarlaması yolda. Yönetmen Chad Stahelski (John Wick) filmin görsel olarak sınırları zorlayacağını söylüyor.

Bu arada, 30. yıl dönümünü kutlayan Days Gone geliştiricisi Bend Studio, canlı yayın etkinliğinde yeni oyunuyla karşımıza çıkabilir. Stüdyo bir sonraki oyununu göstermek için sabırsızlanıyor.

Ghost of Tsushima 2 hakkında herhangi bir duyuru ve söylenti ortaya çıkarsa sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.