Ghost of Tsushima Director’s Cut önyüklemeye açıldı

Ghost of Tsushima Director’s Cut, PlayStation Store’dan ön sipariş verenler için önyüklemeye açıldı. Oyunun önyüklemeye açılmasıyla birlikte daha önce kabaca 60 GB olarak belirtilen dosya boyutu da net olarak belli oldu.

Ghost of Tsushima’nın yeni sürümü, yaklaşık 57.72 GB boyutunda ve oyunu çıkmadan önce indirme imkanı sunulması, oyuncuların lansman gününde vakit kaybını önleyecek. Oyunu, konsol kütüphanesi üzerinden doğrudan veya PlayStation App ya da tarayıcı aracılığıyla PS Store’u ziyaret ederek uzaktan indirebilirsiniz.

Ghost of Tsushima Director’s Cut, bölgemizde henüz indirmeye açılmadıysa da muhtemelen çok fazla beklemeyeceksiniz. O yüzden arada kontrol etmenizde fayda var.

Ghost of Tsushima Director’s Cut, Iki Adası genişlemesiyle gelecek

Ghost of Tsushima, Iki Adası

Ghost of Tsushima Director’s Cut, ana oyunun ve şimdiye kadar yayınlanan tüm ek içeriklerin yanı sıra Iki Adası genişlemesini oyuncularla buluşturacak. Iki Adası genişlemesi, adaya seyahat eden Jin’in “Kartal” olarak da bilinen Ankhsar Khatun adlı bir şaman tarafından yönetilen gizemli bir Moğol kabilesiyle karşılaşmasını konu alacak.

Oyunun yeni nesil sürümü, PS5 konsollarında DualSense‘in dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikler gibi özelliklerini destekleyecek. Yüksek hızlı SSD sürücüsü sayesinde oyunculara iyileştirilmiş yükleme süreleri sunulacak. Ayrıca 4K çözünürlük ve 60 FPS’ye kadar artırılmış kare hızının yanı sıra 3D ses geliştirmeleri de deneyime dahil olacak.

Tüm bunlara ek olarak, Ghost of Tsushima: Legends modu yakında yeni özelliklerle birlikte bağımsız bir sürüm olarak 3 Eylül’de piyasaya sürülecek. Legends modu, Director’s Cut’ın gelişiyle birlikte bazı güncellemeler alacak ve bağımsız olarak çıktığında ilk büyük güncellemesi yayınlanacak. Detaylara buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.