Ghost of Tsushima: Director’s Cut, PS4 ve PS5 için derecelendirildi

Ghost of Tsushima: Director’s Cut, Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu (ESRB) tarafından PS4 ve PS5 için listelendi. Son dönemde Sucker Punch’ın samuray macerasının PC’ye geleceğine dair söylentiler vardı ancak Director’s Cut sürümü de sadece Sony’nin konsolları için derecelendirildi.

Ghost of Tsushima’nın PS5’e gelişine kesin gözüyle bakılıyordu. Oyunun yeni bir IP olarak başarısı göz önüne alındığında yeni nesile güncellenmesi şaşırtıcı olmadı. Director’s Cut, muhtemelen oyunun tüm içeriklerini ve bonusları içeren kapsamlı bir paket olacak. Bunların ötesinde hikayeye daha fazla içerik gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Oyunun geliştirilmiş sürümü ESRB’de derecelendirildiğine göre bu yıl oyuncularla buluşacaktır.

ESRB’nin derecelendirmesi ilginç bir şekilde Ghost of Tsushima: Director’s Cut’ın yalnızca PS4’te oyun içi satın alımları içereceğini belirtiyor. Bu, PS4 sürümünde PS5 sürümüne yükseltmek için bir oyun içi seçenek olabileceğine işaret ediyor. Oyunun derecelendirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ghost of Tsushima

Ghost of Ikishima, Ghost of Tsushima: Director’s Cut ile gelebilir mi?

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan bir iddia, Ghost of Ikishima adlı tek oyunculu bağımsız bir genişlemenin yolda olduğunu ve yıl sonuna kadar piyasaya sürülebileceğini öne sürüyordu. Eğer söylentiler doğruysa, yeni Director’s Cut sürümü, Marvel’s Spider-Man Remastered’ın geçtiğimiz yıl Miles Morales ile paketlenmesine benzer şekilde Ghost of Ikishima ile birlikte paketlendiğini görebiliriz.

Sony’nin bağımsız genişlemeyi 8 Temmuz tarihinde yapılacağı iddia edilen bir PlayStation State of Play canlı yayınında göstereceği konuşuluyor. Ghost of Tsushima evreninde geçen bağımsız bir hikaye, oyuncular için heyecan verici bir duyuru olurdu. Ancak tüm bunlar şimdilik söylentiden ibaret ve gerçekleşeceği kesin değil.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut hakkında daha detaylı bilgiler ve resmi duyuru geldiğinde sizlere bildireceğiz. Gelişmeler için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.