Ghost of Tsushima: Legends’ın Sağ Kalım moduna yeni haritalar geliyor

Ghost of Tsushima: Legends için yeni Survival (Sağ Kalım) haritası geldi. Twilight and Ashes adlı harita, Iyo diyarında geçiyor. Ancak bu, oyuncuların alacağı tek ücretsiz içerik değil. Sucker Punch Productions, önümüzdeki hafta Iki Adası temalı ikinci yeni bir harita yayınlayacağını duyurdu.

Twilight and Ashes, oyuncuların Legends hikayesinin doruk noktası olan The Tale of Iyo adlı üç kısımdan oluşan baskını keşfettiği bir dünyada geçiyor. Oyuncuların ekipmanlarını en düşük seviyede KI 100’de bulundurmaları tavsiye önerildiğinden baskın son derece zorlu. Öte yandan Sağ Kalım modunun yeni haritası, oyunculara bölgeyi deneyimleme şansı sunacak.

Iki Adasına dayanan yeni Sağ Kalım modu haritası yolda

Sucker Punch, 1 Ekim’de Sağ Kalım moduna bir başka ücretsiz harita ekleyeceklerini açıkladı. Haritanın adı Blood and Steel olacak ve Iki Island genişlemesine dayanacak. Tüm Legends içeriği, oyunun Ghost of Tsushima: Director’s Cut yükseltmesini satın alıp almadıklarına bakılmaksızın PS4 ve PS5’teki tüm oyunculara sunulacak.

Çok oyunculu Legends güncellemesi, geliştiricinin tahmin ettiğinden çok daha başarılı oldu ve bu ayın başlarında bağımsız bir sürümle piyasaya sürüldü. Legends, ilk olarak Ekim 2020’de Ghost of Tsushima’nın bir parçası olarak yayınlandı ve o zamandan bu yana sürekli güncellemeler alıyor. Son olarak tek bir oturum için gereken süreyi kısaltan Sağ Kalım modu değişiklikleri, yeni haftalık Kabus mücadeleleri ve daha fazla kozmetik geldi.

Son olarak yeni Rivals oyun modunda iki oyuncudan oluşan iki takımı birbirini ve düşman dalgalarını yenmeye çalışıyor. Ayrıca yeni Donanım Ustalığı sistemi 120 seviye sunuyor. Ghost of Tsushima: Legends’ta yapılan değişikliklere ve gelen yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.