The Witcher 3. Sezon duyuruldu: Daha fazlası yolda

Henry Cavill’in başrolde olduğu The Witcher dizisinin 2. sezonu henüz yayınlanmadı ancak Netflix, dizinin 3. sezonunu şimdiden duyurdu. Yayın devi, beğenilen dizinin yanı sıra birçok proje üzerinde çalışıyor ve serinin hayranlarını daha fazlası bekliyor.

The Witcher’ın 2. Sezonu, ilk sezon yayınlanmadan önce aynı şekilde onaylandığı için duyuru sürpriz olmadı. Üçüncü sezon resmi olarak onaylansa da herhangi bir yayın tarihi açıklanmadı. Öte yandan The Witcher: Nightmare of the Wolf‘un başarılı çıkışının ardından, aile ve çocuk dostu ikinci bir uzun metrajlı anime filmi yolda.

The Witcher 3. Sezon duyurusu:

Netflix’in The Witcher projeleri şimdiye kadar övgüyle karşılandı ve yeni duyuruların devam etmesi şaşırtıcı değil. Dizinin ilk sezonu, Henry Cavill’in Rivyalı Geralt olarak rol almasıyla tereddüt yaratsa da, olumlu eleştiriler aldı. Hayranlar şimdi 2. Sezonu heyecanla bekliyor. Yeni sezonun 17 Aralık‘ta yayınlanması planlanıyor ve eğer ilk tanıtım fragmanını kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz.

Netflix ayrıca The Witcher – 2. Sezona doğru yeni bir fragman yayınladı ve yaklaşan gösteriden daha fazla görüntü sundu. Yeni fragmanı ve daha fazlasını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Witcher 2. Sezona doğru fragmanı:

Netflix, yeni tanıtım fragmanının yanı sıra Geralt, Ciri ve Nivellen karakterlerine odaklanan iki tanıtım klibi de yayınlandı. Hepsini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geralt ve Ciri tanıtım klibi

Geralt ve Nivellen tanıtım klibi

İkinci sezon, Geralt’ın hikayesini devam ettirse de The Witcher: Blood Origin, çok farklı bir hikaye yeni bir dizi olarak hayaranların karşısına çıkacak. Blood Origin, Netflix’in TUDUM etkinliğinde de yer aldı ve Geralt’ın Witcher olmasından çok önce yaratılan ilk Witcher’ın hikayesini anlatacağını biliyoruz.

Rivyalı Geralt’tan 1200 yıl önce canavarlar, insanlar ve elflerin dünyası birleşti ve ilk Witcher ortaya çıktı. Blood Origin, Declan de Barra ve Lauren Schmidt Hissrich’in yapımcılığını üstlendiği 6 bölümlük bir canlı aksiyon dizisi olacak. Dizinin sahne arkası görüntülerinin yer aldığı set turu videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

TUDUM etkinliğinde heyecanla beklenen dizi projelerinin yanı sıra yeni bir anime filmi de duyuruldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlanan Nightmare of the Wolf‘un ardından yeni bir anime filminin gelecek olması, dizinin ekranda yaşadığı başarıyla birlikte evreni daha da genişletileceğine işaret ediyor.

The Witcher’ın 2. Sezonu 17 Aralık‘ta yayınlanacak ve bir sonraki sezonun şimdiden onaylanması, hayranların içini rahatlattı. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.