Wolfenstein geliştiricisi, Indiana Jones’un yanı sıra yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Wolfenstein geliştiricisi MachineGames, Indiana Jones projesinin yanı sıra henüz duyurulmamış yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Stüdyonun yeni oyunu, çalışanlardan birinin LinkedIn profilinde ortaya çıktı.

MachineGames’in kıdemli oyun tasarımcısı Teemu Kivikangas, LinkedIn profilini hafta başında güncelledi. Geliştiricinin ortaya koyduğu yeni iş listesi, stüdyonun çalışmaları arasında Indiana Jones oyunu ile birlikte henüz duyurulmamış bir proje olduğunu ortaya koyuyor.

Wolfenstein serisine yeni bir oyun gelebilir mi?

Wolfenstein, Bethesda

Geliştiricinin yeni Indiana Jones oyununa odaklandığı varsayıldığında, yeni proje sürpriz oldu. Bununla birlikte, aynı anda iki oyun geliştirme imkanına sahiplerse, Wolfenstein serisini daha da ilerletecek yeni bir oyun görebiliriz. Şu anda elde hiçbir ipucu yok ve MachineGames’te geliştirilmekte olan bu duyurulmamış proje hakkında tahmin yürütmek zor.

Öte yandan geliştiricinin Indiana Jones oyunu hakkında da çok fazla yeni bilgi gelmedi. Oyun, bu yılın başlarında çok kısa bir teaser fragmanıyla ortaya çıktı. Videoda sadece masanın üstünde bir sürü belge, kitaplar ve kahramana ait olduğu bilinen ikonik eşyalar yer alıyordu. Ne oynanış görüntüleri, ne de sinematik bir detay ortaya kondu. Teaser videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bethesda’dan Pete Hines, oyunun geliştirme sürecinin henüz çok erken aşamada olduğunu doğruladı. Fragmanın hiçbir şey ortaya koymaması ve Hines’ın yorumları göz önüne alındığında, oyunu görmek için uzun bir süre bekleyeceğimizi söyleyebiliriz. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.