Marvel’s Guardians of the Galaxy, oynanış videosuyla duyuruldu

Square Enix, E3 2021 etkinliğinde gerçekleştirdiği Square Enix Presents sunumunda Eidos-Montréal tarafından geliştirilen Marvel’s Guardians of the Galaxy adlı yeni oyununu duyurdu. Popüler süper kahraman serisine dayanan oyun, Ekim ayında oyuncularla buluşacak.

Oyunun hikayesi, Guardians of the Galaxy çizgi romanlarından esinleniyor. Star-Lord olarak bilinen Peter Quill ve ekibin diğer üyeleri, farkında olmadan kendilerini galaksinin ilk ve son savunma hattı olarak buldular ve Milano gemisi ile evrende yol alırken kendilerini her türlü tehlikenin içinde bulacaklar. Star-Lord kendini takımın lideri olacak ve oyuncular hikayeyi onun aracılığıyla deneyimleyecek.

Star-Lord’un savaş alanında hızlı olmasını ve havada durmasını sağlayan jet botları olacak. Elemental Blaster silahları çeşitli güçlere sahip olacak. Yine de başarılı olmak için diğer Muhafızların yeteneklerinden yararlanması gerekecek. Guardians of the Galaxy üyeleri, Marvel evreninin zayıf halkaları olsa da hayatta kalmayı iyi biliyorlar. Oyunda sadece bir yıldır birlikteler ancak yine de harika bir ekip oluşturuyorlar.

Marvel’s Guardians of the Galaxy duyuru fragmanı:

Oynanış görüntülerine bakılırsa muhafızların her biri, Star-Lord’un kararlarını tartışacak ve arkadaşlarıyla bağ kurmak veya koparmak için oyuncu seçimine dayalı diyalog ve etkileşimlere girmek zorunda kalacak. Eidos-Montréal ayrıca, serinin tanıdık veya geri plandaki kötü adamlarını karşımıza çıkaracak. Marvel’s Guardians of the Galaxy ayrıca soundtracklerin yanı sıra 1980’lerin klasik hitleriyle dolu bir müzik deneyimi sunacak. Oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun hem standart hem de Deluxe sürümleriyle gelecek. Digital Deluxe Edition, Star-Lord için Sun-Lord ve City-Lord kıyafetlerine erken erişimin yanı sıra dijital Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Hits oyun müziği ve dijital The Art of the Game mini sanat kitabını içerecek. Kutulu Cosmic Deluxe Edition ise oyunun bir kopyası, kostümlere erken erişim, dijital soundtrack, mini sanat kitabının ciltli versiyonu ve SteelBook kutusu ile gelecek. Oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş verenler, beş karakterin tümü için kostümler içeren Throwback Guardians Outfit Pack kilidini önceden açabilecekler.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oynanış görüntülerini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.