Gotham Knights’ın hikaye fragmanı, Court of Owls’u gün ışığına çıkardı

WB Montreal ve DC Comics, DC FanDome etkinliğinde Batman evreninde geçen yeni kooperatif aksiyon oyunu Gotham Knights için yeni bir fragman yayınladı. Hikaye fragmanı, oyunun ana düşmanları olan Court of Owls örgütünü açığa çıkardı.

Görüntülerde Batman’in düşmanlarından biri olan Oswald ‘Penguin’ Cobblepot, Nightwing’i Court of Owls’un bir efsane olmadığı ve onları takip etmenin geri dönülemez bir yol olduğu konusunda uyarıyor. Elbette Nightwing, örgüte karşı verilen savaşta yalnız değil. Diğer Bat Family üyeleri yanında olacak. Yine de oldukça zorlu bir savaş onları bekliyor.

Gotham Knights hikaye fragmanı:

Gotham Knights hikaye fragmanında, Court of Owls’un mührü olan bir kapının açıldığı görülüyor. Baykuş maskeleri takan tehditkar figürler gölgelerden çıkıyor. Kahramanlarımıza gelecek olursak Nightwing, karanlık ve yıpranmış katedral benzeri bir yapının etrafında sinsice dolanırken; Robin, üzerinde baykuş figürü bulunan paslı bir anahtar buluyor; Batgirl, mağara gibi görünen bir yeri keşfederken, üzerinden hızlıca bir yaratık geçiyor; Red Hood ise bir kafes tuzağına yakalanırken gösteriliyor.

Oynanış görüntülerine yer verilmese de Talon adı verilen acımasız suikastçılar aksiyonun merkezinde yer alacak gibi görünüyor. Tabutlardan çıkan onlarca suikastçı kahramanlarımızın etrafını kuşatıyor ve onlara zor anlar yaşatıyor. Son sahnede Penguen ekrana geliyor ve Court of Owls’un ne kadar tehlikeli olduğunu belirterek anlatımını sonlandırıyor.

Gotham Knights, dört oynanabilir karaktere sahip ve iki oyunculu kooperatif oynanabilecek. Aksiyon RPG oyunu en son 2022 yılına ertelenmişti. Warner Bros. net bir çıkış tarihi açıklamasa da, oyunun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye geleceğini biliyoruz. Eğer kaçırdıysanız, Rocksteady’nin yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League‘in hikaye fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.