Gran Turismo 7 için 6 yeni araba ve yeni bir pist yolda

Gran Turismo 7, bir sonraki güncellemede büyük yenilikler almaya hazırlanıyor. Polyphony Digital değişiklikleri fragman eşliğinde detaylandırdı.

Oyunun ücretsiz 1.49 güncellemesi yeni bir pist ve 6 yeni araba ekleyecek. Aynı zamanda yeni jantlar da getirecek. Gran Turismo 6’dan Eiger Nordwand pisti de geri dönüyor.

Bunların yanı sıra Nürburgring 24 saatlik yarışına yapay zeka yarışçı GT Sophy ve Autodrome Lago Maggiore ile uyumluluk dahil edilecek.

Geliştirici, heyecan uyandıran yeni güncellemeyi 25 Temmuz Perşembe günü yayınlamayı planlanıyor. Yenilikleri tanıtan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo 7 – 1.49 güncellemesi neler getiriyor?

Doğal parkurlarda lastik yakacağınız Eiger Nordwand pisti, yeşillikler ve karla kaplı zirveler içeriyor. Güncelleme yeni fizik ekleyecek, arabanın şokları absorbe etme ve farklı pist türlerine tepki verme şeklini değiştirecek.

Ayrıca araçlarınıza uygun yeni Michelin lastikler ve yeni jantlar da mevcut olacak. Bu arada oyuna eklenecek 6 yeni süper otomobilin listesi şöyle:

  • Ferrari 430 Scuderia (2007)
  • BMW M3 (1997)
  • Lambroghini Gallardo LP 560-4 (2008)
  • Genesis Vision Gran Turismo
  • Subaru Impreza Rally Car (1998)
  • RUF RGT 4.2 (2016)

Gran Turismo 7, Mart 2022’de PS5 ve PS4 oyuncularıyla buluştu. PlayStation’a özel popüler yarış oyunu iki yılı aşkın süredir yeni arabalar, pistler ve özellikler düzenli olarak güncelleniyor.

Polyphony Digital, Temmuz 2024 güncellemesiyle ilgili daha fazla detay sunarsa sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.