GreedFall: Gold Edition, yeni DLC ile PS5 ve Xbox Series X/S’e geliyor

GreedFall: Gold Edition, 30 Haziran 2021’de PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına gelecek. Oyunun geliştirilmiş sürümü, yeni De Vespe Conspiracy genişleme paketiyle birlikte çıkacak. Gold Edition, yeni genişleme paketini ücretsiz olarak içerecek ve yeni nesil sürümlere herhangi bir ücret ödemeden yükseltme yapılabilecek.

GreedFall’un yeni nesil sürümü, PS5 ve Xbox Series X/S’in donanım gücünden tam anlamıyla yararlanarak gelişmiş grafikler ve performans ile ana oyunun yanı sıra yeni De Vespe Conspiracy genişlemesini en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlayacak. Oyun, UHD yerel 4K çözünürlük, SSD sayesinde daha hızlı yükleme süreleri ve 60 FPS performans modu ile akıcı bir deneyim sunacak.

GreedFall: De Vespe Conspiracy, oyuncuları keşfedilmemiş bir bölgeye götürecek

De Vespe Conspiracy genişlemesi, sizi daha önce keşfedilmemiş bir Teer Fradee bölgesine götürecek ve yeni canavarlarla karşılaştıracak. Burada nihayet güç dengesini tehdit eden bir komployu ortaya çıkaracak ve yalanlar, manipülasyonlar ve sırlar ağında gezineceksiniz. Ayrıca tamamen yeni bir fraksiyon ve teçhizatlarınız için yeni yükseltmeler de oyuna eklenecek.

GreedFall: Gold Edition, oyunun dünya çapında 1 milyondan fazla kopya satmasının ardından duyurulmuştu. 17. yüzyıl Barok sanatından ilham alan oyun, oyuncuları Teer Fradee olarak bilinen mistik bir diyara götürüyor. Yerli Yecht Fradí, çeşitli yabancı sakinler ve doğaüstü varlıklar gibi çeşitli ırklar bu topraklarda yaşıyor. Oyun ayrıca, tamamen kurgusal bir dil de dahil olmak üzere, inanılmaz derecede ayrıntılı bir bilgi ve dünyaya sahip.

GreedFall’da yol arkadaşlarınızla ve tüm gruplarla birlik olarak veya onlara ihanet ederek bu yeni dünyanın kaderini belirleyebiliyorsunuz. Diplomasi, hile veya kaba kuvvete başvurarak; yaşayan, gelişen bir dünyanın parçası olarak gidişata ve hikayeye yön verebilirsiniz. Ayrıca karakterinizin cinsiyetini, dış görünümünü ve sahip olacağınız kabiliyetleri, büyüleri ve yetenekleri seçerek size özel bir rol yapma deneyimi yaşayabilirsiniz.

GreedFall, Ocak 2021’de PlayStation Plus abonelerine ücretsiz verilmişti. Gold Edition, 30 Haziran 2021’de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. De Vespe Conspiracy genişleme paketi de aynı gün yayınlanacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.