Guerrilla Games, çok oyunculu bir açık dünya RPG oyunu için iş ilanları verdi

Guerrilla Games, çok oyunculu özelliklere sahip bir açık dünya rol yapma oyunu için iş ilanları verdi. Stüdyo, bağımsız bir çok oyunculu Horizon oyunu üzerinde çalışıyor olabilir mi? Aslında mümkün.

Kıdemli Sosyal Sistem Tasarımcısı için verilen bir ilan, oyuncuların dünyayı birlikte keşfetmek için lonca benzeri gruplar oluşturmasına izin veren özelliklerden bahsediyor. Öte yandan Kıdemli Oyun Yazarı için yapılan iş tanımı, daha önce açık dünya RPG oyunları, çevrimiçi oyunlar ve MMORPG’lerde anlatı tasarımı deneyimine sahip olan birini arıyor.

Guerrilla Games’in Kıdemli Sosyal Sistem Tasarımcısı için verdiği ilanda, oyuncular arası iletişimin ve sosyal etkileşimin öne çıktığı çok oyunculu proje ile ilgili aşağıdaki ayrıntılar veriliyor:

“Oyuncu topluluğumuza sağlıklı ve eğlenceli bir deneyim yaşatmak için özellikler ve sistemler tasarlayın. Oyuncuları, kalıcı ilişkiler oluşturacağı ve uyumlu oyuncuların birlikte keşfedebilmeleri için Lonca benzeri gruplar kurabileceği sosyal etkileşimlere dahil edin. Oyuncular arası bağı geliştirmek için oyunların sosyal etkileşimleri nasıl kullandığını analiz edin. Sosyal sistemlerde (örneğin, oyuncu iletişimi, eşleşme, moderasyon araçları ve birinci parti platform entegrasyonu) çalışma deneyiminiz olmalı.”

Guerrilla Games, Horizon oyunlarında ertelediğini yeni oyununda yapabilir

Hem Guerrilla Games ve Sony, Horizon Forbidden West’in tek oyunculu bir deneyim olduğunu açıkça ortaya koydu. Ancak Ghost of Tsushima: Legends ve çok oyunculu The Last of Us projesine benzer bağımsız bir deneyim üzerinde çalışıyor olmaları ihtimaller dahilinde.

Horizon Zero Dawn başlangıçta iki oyunculu kooperatif mod içerse de, Guerrilla Games, oyunun diğer yönlerine odaklanmak istediği için bu özelliği rafa kaldırmıştı. Ayrıca geçtiğimiz yılın Nisan ayında, Horizon Forbidden West’in kooperatif bir moda sahip olacağına dair raporlar ortaya çıktı.

Guerrilla Games, iş ilanlarını geliştirme aşamasındaki bağımsız bir Horizon oyunu için vermiş olabilir. Stüdyonun yeni projesi hakkındaki gelişmeleri sizler için takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.