Naughty Dog, çok oyunculu The Last of Us oyununu paylaşmaya hazır değil

Naughty Dog, geçtiğimiz ay bağımsız bir çok oyunculu oyun üzerinde çalıştığını doğruladı. Çok oyunculu The Last of Us oyunu için beklentilerin artmasının ardından, stüdyo sessizliğini bozdu ve hayranlarından daha fazla zaman istedi.

Naughty Dog, The Last of Us Günü kutlamalarının bir parçası olarak, Part II’nin gelişimi, çıkışı ve aldıkları tepkiyi yansıtan bir mektup yazdı. İletişim yöneticisi Rochelle Snyder, hayranlara çok oyunculu proje üzerinde çalışmaların devam ettiğine ve hazır olduğunda paylaşacak daha çok şey olacağına dair güvence verdi.

The Last of Us Part II, Naughty Dog

Naughty Dog, yayınladığı bir blog yazısında yeni oyunuyla ilgili olarak aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Kısacası, üzerinde çalışıyoruz. Birçoğunuzun çok oyunculu oyun için ısrar ettiği ve güncellemeler istediği topluluk yorumlarını görüyoruz. Şimdilik, ekibin geliştirdiği şeyi sevdiğimizi ve onlara iddialı projelerini oluşturmaları için zaman vermek istediğimizi söyleyeceğiz. Hazır olduğunda daha fazlasını açıklayacağız!

Bu amaçla, The Last of Us Part II oyunundan beri ekibimizi kulübede büyütmekle (Naughty ‘Dog’) meşgulüz ve şu anda çok oyunculu projeyle ilgili pozisyonlar için tüm hızıyla çalışıyoruz. Yani siz veya tanıdığınız biri İşler sayfamızdaki koşullara uygun olduğunu düşünüyorsa, başvurun!”

Naughty Dog, yazının bir diğer bölümünde The Last of Us Part II’nin tüm zamanların en çok ödül alan oyunu olmasından gurur duyduğunu belirtti. Stüdyonun eş başkanı Neil Druckmann, kutlamanın bir parçası olarak The Last of Us’ın dizi uyarlamasından ilk görseli paylaştı. Ayrıca Dark Horse tarafından ön siparişle satışa sunulan Joel figürü de satışa sunuldu. Kutlamaya özel olarak piyasaya sürülen diğer ürünlere buradan göz atabilirsiniz.

The Last of Us evreninde geçen çok oyunculu oyunla ilgili detaylar ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.