Harry Potter: Return to Hogwarts’tan duygu yüklü yeni bir fragman geldi

HBO Max, Harry Potter filmlerinden neredeyse tüm yıldızları bir araya getirecek olan yaklaşan özel Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts resmi fragmanını yayınladı. Fragman, oyuncuların duygu yüklü buluşmasının yanı sıra bazı tanıdık sahnelere yer verdi.

İlk kapsamlı fragman olarak karşımıza çıkan yeni video, serinin başrolündeki Daniel Radcliffe (Harry), Rupert Grint (Ron) ve Emma Watson’ın (Hermione) yanı sıra diğer birçok yıldız isme yer veriyor. Oyuncuların buluşma sırasında oldukça duygulandığı görülüyor. Ayrıca oyuncuların röportajları, filmlerde oynadıkları bazı sahnelerle destekleniyor.

Fragmanda, film serisindeki Diagon Yolu, Peron 9 3/4 ve tabii ki Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu gibi göz alıcı mekanlar da göze çarpıyor. Yıllar sonra yeni görüntülerin gelmesi bile heyecan vericiyken, fragmandaki duygusal buluşma anlarını kaçırmamanızı öneririz.

Return to Hogwarts etkinliği, serinin ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı‘nın 20. yıl dönümünü kutlayacak. Geçmişi gözümüzün önüne getirecek olan özel bölüm, derinlemesine röportajlar ve oyuncu sohbetlerinin yanı sıra hayranları tüm zamanların en sevilen film serilerinden birinde büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

Yeni yıla özel Harry Potter: Return to Hogwarts, 1 Ocak 2022‘de HBO Max ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Etkinliğin ilk teaser videosuna ve oyun kadrosuyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Harry Potter dünyası, yeni projelerle büyüyor

Hogwarts Legacy

Oyunseverlerin merakla beklediği Hogwarts Legacy, oyun dünyasında devam eden projeler arasında göze çarpıyor. Oyuncuların Hogwarts’ta kendi karakterlerini oluşturabileceği aksiyon RPG oyunu, Harry Potter kitaplarındaki olaylardan neredeyse bir asır öncesinde 1800’lü yıllarda geçiyor.

Öte yandan Büyücülük Dünyası, 2011’de vizyona giren son film Ölüm Yadigârları: Bölüm 2‘den bu yana Fantastik Canavarlar serisiyle popülerliğini sürdürdü. Serinin üçüncü filmi Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, 15 Nisan 2022’de vizyona girecek. Son raporlar, Hogwarts Legacy’nin yeni filmden hemen sonra piyasaya sürüleceğini öne sürüyor.

Kısaca Potterhead’leri gelecekte büyük projeler bekliyor. Şimdilik gözümüz kulağımız, elimizde büyüyen film kahramanlarının yeniden birleşeceği Return to Hogwarts etkinliğinde olacak.. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.