Hell Let Loose’un PS5 kapalı betası yarın başlıyor

İkinci Dünya Savaşı temalı birinci şahıs nişancı oyunu Hell Let Loose için bu hafta sonu PS5’te kapalı beta gerçekleştirilecek. Katılmak isteyen oyuncular, kontenjan sınırlı olduğundan ve erişim yalnızca davet yoluyla yapılacağından kapalı betaya kayıt yaparak erişebilecek.

Hell Let Loose PS5 kapalı betası, Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde 26 Ağustos TSİ 13:00‘te başlayacak. Geliştirici Black Matter beş gün boyunca oyunun eşleştirmesi sistemini test ederken, oyuncular Batı cephesinin en ikonik savaşlarında yer almak için arkadaşlarıyla takım kurabilecek. Beta süreci, 31 Ağustos’ta sona erecek. Beta’da yer almak isteyenler buradan oyunun resmi web sitesine giderek kayıt olabilirler.

Hell Let Loose, gerçekçi bir İkinci Dünya Savaşı deneyimine odaklanıyor

Hell Let Loose

Hell Let Loose yayınlandığında, Batı cephesindeki savaşlar, gerçek keşif görüntüleri ve uydu verileri kullanılarak yeniden oluşturulmuş dokuz büyük haritada her biri 50’ye kadar oyuncudan oluşan iki takım arasında gerçekleşecek. Konumlar arasında Omaha Plajı, Carentan, Foy Ormanları, Hill 400 ve lansmandan sonra daha fazlası eklenecek bölgeler yer alacak. Bu haritaların her biri, binlerce olasılıkla savaşı baştan aşağı değiştiren 99 ele geçirme noktasına sahip olacak.

Oyun, Offensive ve Warfare olmak üzere iki oyun modu sunacak. Officer, Medic, Machinegunner, Commander, Crewman, Sniper ve daha fazlası dahil olmak üzere 14 benzersiz rolden birini oynayarak ustalaşabileceksiniz. Her bir rolde oyuncunuzun seviyesini yükseltirken yeni üniformaların, teçhizatların ve diğer özelleştirme seçeneklerinin kilidini açabileceksiniz.

Gerçeğe uygun balistik ve geri tepme efektleri tatmin edici bir silah deneyimi sunacak. Tiger, Sherman, Stuart, Puma ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda İkinci Dünya Savaşı aracını kontrol edilebileceksiniz. Ayrıca Tanksavar silahları ve topçu gibi ağır silahların kontrolünü ele geçirerek düşmanı bombalayıp haritadan silmeye çalışacaksınız. Hell Let Loose, yeni haritalar, silahlar, özellikler ve hata düzeltmeleriyle sürekli olarak güncellenecek.

Hell Let Loose’un konsollar için çıkış tarih henüz açıklanmadı. Ancak oyun, Temmuz ayında Steam’de Erken Erişim‘den ayrıldı ve yakında konsollara gelecektir. Kapalı betaya katılanlar, ilerlemelerini tam oyuna taşıyamayacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.