Hitman 3, 2022’de yeni haritalar, modlar ve hikaye içerikleri alacak

Hitman 3, bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ancak geliştirici IO Interactive’in suikast üçlemesinin son bölümü için yeni planları var. Stüdyonun CEO’su Hakan Abrak, 2022’de VR modu, ray tracing desteği, Elusive Target Arcade gibi yeniliklerin geleceğini duyurdu.

IO Interactive, Elusive Target Arcade‘i oyuna kalıcı olarak ekleyecek. Elusive Target adı verilen görevler, World of Assassination üçlemesinin başlangıcından bu yana sınırlı süreli etkinlikler olarak sunuluyordu. Zorlu hedefleri avlayan oyuncular, yeni kozmetik öğeler ve suikast ekipmanları ile ödüllendiriliyordu.

Hitman 3 için PC oyuncularına özel yenilikler geliyor

Hitman 3

PC oyuncuları için ray tracing (ışın izleme) teknolojisi de 2022’de gelecek. Yeni haritalar, hikayeler, yeni modlar ve sürpriz içerikler ve etkinlikler de olacak. Hitman 3, piyasaya sürülmesinden bu yana, Elusive Target görevleri, yeni sözleşmeler ve Seven Deadly Sins DLC bölümleriyle genişledi.

Hitman 3’ün VR modu, PSVR’ın ardından PC platformuna da geliyor. PC oyuncuları, önümüzdeki yıl Ajan 47 olarak oyunun tüm görevlerini sanal gerçeklikle deneyimleyebilecek. Ayrıca Hitman veya Hitman 2’ye sahip olanlar, bu oyunlardaki bölgeleri de VR ile oynayabilecek. Oyuna 2022 yılında gelecek olan tüm yenilikleri aşağıdaki fragmanda görebilirsiniz.

Hitman 3, şu anda PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Switch (Cloud Version) platformlarında mevcut. IO Interactive Hitman 3’ün yanı sıra merakla beklenen bir James Bond oyunu üzerinde çalışıyor. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.