Marvel’s Avengers: Spider-Man DLC’si hikaye görevleri içermeyecek

Marvel’s Avengers’ın PlayStation’a özel Spider-Man DLC’si 30 Kasım’da yayınlanacak. Kahramanı oyuna taşıyayacak olan Spider-Man: With Great Power etkinliği, Kate Bishop, Hawkeye ve Black Panther güncellemelerinde görülen hikaye görevlerini içermeyecek.

Spider-Man etkinliği, özel görevler içeren kısa bir hikaye yerine, standart Avengers Initiative çok oyunculu görevlerine eklenen zorlukların tamamlanmasıyla açılan ses kayıtları ve resimli ara sahneler sunacak. Oyuncular bu zorlukları tamamlarken, kahramanın AIM’in synthoid ordularını durdurulamaz hale getirebilecek yeni bir tehdidi önlemeye çalışacağı hikayeyi yavaş yavaş keşfedecek.

Spider-Man içeriği, önceki süper kahraman DLC’leri kadar özenli olmayacak

Marvel's Avengers, Spider-Man

IGN‘e konuşan Marvel’s Avengers Oynanış Yönetmeni Philippe Therien, Crystal Dynamics’in neden bu yönü seçtiğini açıkladı. Therien, tüm platformlardaki oyuncuların keyif alabileceği içerikler sunmaya özen gösterdiklerini belirterek şunları aktardı:

“Çabalarımızı herkesin keyif alabileceği içeriklere harcamak istiyoruz. Bu yüzden enerjimizin çoğunu aynı anda sunulacak olan Klaw akınına harcamayı seçtik. Aslında bu bizim için basit bir karar. Spider-Man tüm içeriği oynayabilir, ancak daha sonra tüm platformlarda iyi olan bir içerik yayınlarız. Aslında başından beri böyle bir karar almıştık.

Kısacası Spider-Man, kendi hikaye görevleriyle gelen önceki karakterler güncellemeleri kadar özenli olmayacak… Crystal Dynamics, PlayStation’a özel DLC’ye Kahraman Etkinliği diyor. Oyun içi animasyonlar, ara sahneler ve hikaye görevleriyle gelen Kate Bishop ve Hawkeye DLC’leri ise Operasyonlar olarak biliniyordu. Black Panther’in War for Wakanda içeriği, daha kapsamlı bir genişleme olarak öne çıkmıştı.

Marvel’s Avengers oyuncularının Spider-Man DLC’si için bir yıldan fazla beklediğine değecek mi? Bilemiyoruz. Spider-Man’in çizgi romanlardan ilham alan kostüm seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.