Hunt: Showdown, PS4 ve Xbox One desteğini sonlandırıyor: Yeni nesil güncelleme yolda

Crytek, birinci şahıs nişancı oyunu Hunt: Showdown için PS4 ve Xbox One desteğini bu yaz bırakacağını duyurdu. Stüdyo artık yeni nesile odaklanıyor.

Geliştirici, oyunculara Hunt: Showdown’ın yeni nesil sürümlere ücretsiz yükseltme şansı sunacak. Ayrıca konsollarda ve PC’de yeni bir harita ve performans iyileştirmeleri yapılacak.

Oyundan sorumlu genel müdürü David Fifield, Crytek’in planlarından bahsetti. Fifield, desteğin 15 Ağustos 2024 tarihinde biteceğini ve güncellemenin aynı tarihte yayınlanacağını söyledi.

Hunt, Showdown, Crytek, birinci şahıs nişancı oyunu

Ayrıca yükseltme sürecine açıklık getirerek Hunt: Showdown hesaplarının ve tüm DLC’lerin hiçbir ek ücret olmaksızın yeni nesil sürümlere aktarılabileceğini ortaya koydu.

PvPvE bileşenleri içeren rekabetçi bir birinci şahıs ödül avı oyunu olarak tanıtılan Hunt: Showdown, 2019’da PC ve Xbox One için çıkmıştı. Ardından ertesi yıl PS4’e gelmişti.

Crytek oyuncuların yeni nesile yükseltme konusunda yüzlerce sorusu olduğunun farkında olduğunu ve şirketin detayları kapsamlı olarak açıklayarak endişeleri gidereceğini belirtti.

Hunt, Showdown, Crytek

Crytek yeni nesil Hunt: Showdown hakkında güncellemeler yapacak

Stüdyo, haftalık bir video serisiyle oyunun güncellenmiş UX/UI tasarımına, teknolojik yükseltmelere ve performans iyileştirmelerine ve hileyle mücadelede atılan en son adımlara genel bir bakış sunacak.

Ayrıca Avcı alma / Prestij sistemlerinin gelişimi, ilerleme sisteminde yapılan değişiklikler ve Avcının yeniden canlandırılması, Sağlık barları ve yenilenmesi gibi konularda alınan kararlar anlatılacak.

Hunt: Showdown’ın geleceğine yönelik planlar detaylandırıldığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.