İki yeni tek oyunculu League of Legends oyunu, konsollar ve PC için duyuruldu

Ruined King: A League of Legends Story, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için dün piyasaya sürüldü. Yayıncı Riot Forge, hız kesmeden iki yeni tek oyunculu League of Legends oyununu daha konsollar ve PC için duyurdu.

Sıra tabanlı RPG oyunu Ruined King: A League of Legends Story’nin yeni nesil sürümleri daha sonraki bir tarihte gelecek. Oyunu satın alanlar, PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ücretsiz yükseltme yapabilecek. Öte yandan Riot Forge, yeni oyunlar hakkında bazı detayları paylaştı.

Yeni League of Legends oyunları yolda

Song of Nunu: A League of Legends Story

Tek oyunculu macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story, Tequila Works tarafından geliştiriliyor ve 2022’de piyasaya sürülecek. Double Stallion Games tarafından geliştirilen 2D aksiyon platform oyunu CONV/RGENCE: A League of Legends Story, yine önümüzdeki yıl çıkacak.

Song of Nunu: A League of Legends Story, Freljord’un doğal ve tehlikeli dünyasına kayıp annesini bulma arayışındaki genç bir çocuk olan Nunu olarak oynayacağımız tek oyunculu bir macera olacak. Willump adındaki bilge ve oyunbaz bir yeti olan en iyi arkadaşımızla birlikte, donmuş tundranın derinliklerine gömülü sırları, mitleri ve efsaneleri çözerken, ilham verici bir hikayeyi ortaya çıkaracağız.

CONVRGENCE A League of Legends Story

CONV/RGENCE: A League of Legends Story’de ise zamanı değiştirmek için dahiyane bir cihaza sahip genç bir mucit olan Ekko olarak muhteşem Zaun şehrini keşfedeceğiz. Hikaye odaklı aksiyon platform oyununda, League of Legends şampiyonu oyuncularının yakından tanıdığı genç Ekko’nun tüm potansiyelini deneyimleyeceğiz.

Her iki oyun da PS4, PS5, Xbox One and Series X/S, Nintendo Switch ve PC gelecek. Çıkış tarihleri ve daha fazla detay açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.