Bir Spider-Man hayranı, Insomniac’ın oyunlarıyla eski film posterlerini yeniden tasarladı

Insomniac Games’in Marvel’s Spider-Man 2’yi duyurmasının ardından hayranlar arasında heyecan arttı. Bir grafik tasarımcı, geliştiricinin oyunlarını kullanarak eski Spider-Man filmlerinin posterlerini yeniden tasarladı.

Twitter kullanıcısı Rock Rider, Andrew Garfield’ın The Amazing Spider-Man ve Tobey Maguire’ın Spider-Man 2 posterlerini orijinallerine sadık kalan harika tasarımlarla yeniden oluşturdu. Paylaşımlardaki PS5 etiketlerine bakılırsa, görsellerde Spider-Man (2018) ve Spider-Man: Miles Morales oyunlarının PlayStation 5 sürümlerinin kullanıldığını varsayabiliriz.

The Amazing Spider-Man (yukarıda) posterinin yayınlanmasından sonra resmi Insomniac Games Twitter hesabı tasarımı, “Simply Amazing” paylaşımıyla alıntıladı. Rock Rider, ilk posterden birkaç gün sonra bu kez Spider-Man 2 filmi için bir poster (aşağıda) yayınladı. Insomniac bu postere de yanıt verdi ve “Vay canına, Rock’tan harika bir poster rekreasyonu daha!” diyerek paylaştı.

Insomniac Games, PlayStation 5’in lansmanıyla birlikte Miles Morales ve 2018 yapımı ilk oyunun remaster sürümünü oyuncularla buluşturmuştu. Stüdyo son olarak geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen PlayStation Showcase canlı yayınında sahne alarak, Marvel’s Spider-Man 2’nin 2023 yılında PS5’e özel olarak piyasaya sürüleceğini duyurdu. Fragmanda Venom‘un da görünmesi, hayranlar arasında büyük yankı uyandırdı.

Mahallenizin iyi kalpli süper kahramanı, Spider-Man: No Way Home filmiyle geri dönecek. Üçlemenin son filmi, çoklu evren temalı yeni bir macerayla 17 Aralık’ta vizyona girecek. Kaçırdıysanız, fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Posterleri nasıl buldunuz? Sizce oyundaki görüntüler, klasik film serileriyle örtüşmüş mü? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.