PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2, Venom’lu fragmanıyla duyuruldu

Insomniac Games, PlayStation Showcase etkinliğine çarpıcı duyurularla geldi. Marvel’s Spider-Man 2, sonunda Venom’u gösteren heyecan verici bir fragmanla duyuruldu. Serinin heyecanla beklenen yeni oyunu, PS5’e özel olarak gelecek.

Marvel’s Spider-Man 2 için yayınlanan fragmanda, hem Peter Parker hem de Miles Morales yer alıyor. Peter, savaşta daha etkili olmasını sağlayan Iron Spider benzeri bir kostümle görünürken, Miles, yine elektriksel yetenekleriyle karşımıza çıkıyor. Görüntülerde, ikili düşmanları birlikte alt ediyor. Ardından karanlık bir sokaktan kim olduğu görülmeyen birinin ve Venom‘un sesi geliyor.

PlayStation Showcase: Marvel’s Spider-Man 2

Fragmanın sonunda kalın aksanlı bir ses, uzun zamandır kendisine denk birini aradığından bahsediyor. Tahminler, sesin Avcı Kraven olduğunu öne sürüyor. Ses, “Sonunda biriniz bana arzu ettiğim şeyi verecek mi?” diye soruyor ve Peter ile Miles, sesin geldiği karanlık sokak arasına bakıyor. Şimşeğin çakmasıyla sokak aydınlanıyor ve Venom, “Evet, vereceğiz” diye homurdanıyor.

Marvel’s Spider-Man 2 fragmanı, oyun içi görüntülerle oluşturuldu ve teaser tadında geldi. Yeni oyun, sadece harika bir süper kahraman hikayesi değil, aynı zamanda maskelerin arkasındaki yüzlerin hayatlarıyla etkileyici bir birleşim sunmayı vadediyor. Ünlü aktör Tony Todd, yeni oyunda Venom’u seslendiriyor. Yuri Lowenthal ve Nadji Jeter ise Peter Parker ve Miles Morales olarak geri döndüler.

Spider-Man 2’nin sadece tek oyunculu bir hikaye sunacağı açıklandı. Yani iki süper kahramanı arkadaşımızla oynama hayallerimiz suya düştü. Insomniac ayrıca heyecanla beklenen oyunun sadece PS5’e özel olacağını da doğruladı. Stüdyo, gelecekteki projelerinde PS4’ü yavaş yavaş geride bırakacak gibi görünüyor.

Marvel’s Spider-Man 2, PS5 için 2023 yılında piyasaya sürülecek. PlayStation Showcase etkinliğini kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.