Insurgency: Sandstorm’un PS4 ve Xbox One’a geleceği tarih belli oldu

Yayıncı Focus Home Interactive’in taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu Insurgency: Sandstorm, sonunda konsollara geliyor. Bazı perakende siteleri, oyunun 29 Eylül’de PS4 ve Xbox One sürümleriyle geleceğini duyurdu.

Yayıncı Maximum Games, paylaşımlardan birinde takipçileri PS4 ve Xbox One sürümlerinin ön siparişi için GAME‘in web sitesine yönlendiriyor. ABD’li perakendeci GameStop’un web sitesinde de aynı çıkış tarihi listeleniyor. Insurgency: Sandstorm’un konsol sürümleri 2018 yılından bu yana birçok kez ertelendi ancak sonunda oyuncularla buluşacak gibi görünüyor. Oyun için geçtiğimiz yıl yayınlanan konsol fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Insurgency: Sandstorm konsol fragmanı:

Insurgency: Sandstorm, takım oyununa dayanan, taktiksel FPS tabanlı ve görev odaklı bir çok oyunculu oyun tarzına sahip. Büyük bir çıkış yakalayan bağımsız FPS oyunu Insurgency’nin devamı niteliğindeki Sandstorm, yeteneğin hakkının verildiği ve takım çalışmasının zafer kazandırdığı bir modern savaş anlayışını konsollara getiriyor.

Sandstorm, ölümcül silahlar, hafif zırhlı saldırı araçları, yıkıcı ağır silahlar ve HDR ses teknolojisinin bulunduğu gerçek bir çatışma deneyimi vadediyor. Karakter ve silah özelleştirmelerinin yanı sıra gerçekçi bir takım çalışması için konumsal sesli konuşma özelliği içeriyor. Oyunda en fazla 20 oyuncuya kadar çok oyunculu modlarda veya bilgisayara karşı oynanan 6 kişilik kooperatif modda şavaşabiliyorsunuz.

Insurgency: Sandstorm, PS4 ve Xbox One oyuncularına Orta Doğu‘da kurgusal bir modern savaşın etkileriyle harabeye dönmüş mekanlarda gerçekçi bir taktiksel savaş sunacak. Konsol sürümlerinin resmi çıkış tarihi duyurulduğunda yazımızı güncelleyeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.