Jurassic World Evolution 2’nin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Jurassic World Evolution 2, konsollar ve PC için 9 Kasım‘da piyasaya sürülecek. Geliştirici ve yayıncı Frontier Developments, oyunu ön siparişe açılmasına özel olarak oyun içi görüntüleri içeren bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Jurassic World temalı interaktif macera, oyunculara bir dinozor tema parkı inşa etme ve işletme görevi veriyor. Cazibe merkezleri, araştırma merkezleri ve diğer ilgi çekici noktalarıla kapsamlı bir dinozor parkı inşa etme fırsatı sunuyor. Frontier, sevilen serinin dünyasını sadık bir şekilde yeniden yaratmak için IP sahibi Universal Pictures ile yakın bir şekilde çalıştı.

Stüdyo, bu kez Jurassic World Evolution sinema serisinin dışında kaldıkları için daha özgür ve esnek bir geliştirme süreci geçirdi. Şimdi yapım ekibi, Jeff Goldblum’un canlandırdığı Dr. Ian Malcolm‘un dönüşünden denizde yaşayan sürüngenlere kadar her şeyi içeren bir devam oyunu yayınlamaya hazırlanıyor. Oyun içi alfa görüntülerini içeren yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jurassic World Evolution 2, 9 Kasım 2021‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Oyun, PlayStation ve Xbox platformlarında Standart ve Deluxe sürümlerle ön siparişe açıldı. Deluxe Sürüm, beş muhteşem, tarih öncesi hayvan, altı eşsiz bina tabelası ve ayrıca Challenge ve Sandbox modlarında Ranger Team, Capture Team ve Mobile Vet Unit takımlarınızda kullanmak üzere, Dinosaur Protection Group’tan esinlenilerek hazırlanmış üç heyecan verici taşıt kaplaması içeriyor.

Devam oyunu, Muertas Adası’nın sınırlarının ötesinde, Çöl ve Tayga’daki bölgeler üzerine kuruldu. Ayrıca hem uçan hem de denizde yaşayan sürüngenleri de dahil olmak üzere, 75’ten fazla farklı tarih öncesi yaratığa ev sahipliği yapıyor. Oyuncular, Jurassic World ve Jurassic Park serilerinden beş filmdeki dönem ve konumlarında geçtiği Kaos Teorisi modunda “ya böyle olsaydı” senaryolarını tecrübe edecek.

Jurassic World Evolution 2, önceki oyuna benzer şekilde, bir sonraki Jurassic World filminden önce piyasaya sürülecek. Jurassic World 3: Dominion, 10 Haziran 2022’de vizyona girecek.

Jurassic World Evolution 2 fiyatı ve ön sipariş bonusları:

Oyunu ön sipariş verenler, Challenge ve Sandbox modlarında Ranger Team, Capture Team ve Mobile Vet Unit takımlarında kullanmak üzere, 1997 yapımı ikonik The Lost World: Jurassic Park filminden esinlenilerek hazırlanmış üç eşsiz taşıt kaplamasını edinecekler. İşte oyunun Türkiye fiyatları:

PlayStation

  • Jurassic World Evolution 2 (PS4 & PS5) – 529 TL
  • Deluxe Edition (PS4 & PS5) – 599 TL

Xbox

  • Jurassic World Evolution 2 (Xbox One & Xbox Series X/S) – 450 TL
  • Deluxe Edition (Xbox One & Xbox Series X/S) – 575 TL

PC (Steam)

  • Jurassic World Evolution 2 – 92 TL
  • Deluxe Edition – 109 TL
Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.