Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fatesworn DLC’sinin çıkış tarihi duyuruldu

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning geçtiğimiz yıl konsollara geldiğinde, Fatesworn DLC’sinin 2021 yılında piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. THQ Nordic, hedefine ulaşmayı başaracak gibi görünüyor. Fatesworn, 14 Aralık‘ta PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye çıkacak.

Fatesworn, Kingdoms of Amalur hikayesindeki olaylardan sonrasını konu alacak. Oyuncular, Crystal Savaşı sona erip Gadlow’u yendiği yerden devam edecek. İnsanlar savaşın ardından daha barışçıl bir gelecek umarken, Amalur’un farklı bir bölgesinden gelen yeni bir tehdit hakkında söylentiler dolaşmaya başlar. Karlı tundralar, dağ köyleri ve rassal olarak oluşturulmuş buz mağaralarıyla kaplı bir kış ülkesi olan Mithros’ta Kaos Tanrısı uyandı.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fatesworn fragmanı

Telogrus, kendi kaosunu yaratmak için takipçi topluyor. Göl kıyısındaki Crownhold şehri birkaç güvenli sığınaktan biri ve Fatesworn artık Niskaru ve Kaos yoldaşlarıyla savaşmak için tehlikeli toprakları geçmek zorunda. Oyuncuların, yeni bir Beceri ağacının yanı sıra farklı bir silah ve zırh sınıfıyla gelen Kaos güçlerinde ustalaşmaları gerekecek.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning’in Fatesworn DLC’si 6 saatten uzun bir macera sunacak. Seviye sınırını 50’ye yükseltecek ve yeni düşmanların yanı sıra mevcut düşmanların varyasyonlarını karşımıza çıkaracak. Yeni simya bileşenleri, silahlar, cevherler, iksirler için yeni crafting öğeleri de olacak.

Tüm bunların yanı sıra çok özel ve güçlü özelliklere sahip 6 yeni zırh seti, 21 yeni silah ve kalkan, güçlü özelliklere sahip yüzükler ve tılsımlar gibi yeni aksesuarlar, nadir eşya setlerini tamamlamanız için ekipman kutuları satan yeni bir gizemli tüccar, tamamlanması gereken tonlarca yeni görev, yeni evler, iç mekanlar ve çok daha fazlası gelecek.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fatesworn DLC’si ayrı olarak veya yeni sürüm Fate Edition aracılığıyla satın alınabilecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.