Moss: Book 2, 2022’nin İlkbahar aylarında gelecek: Yeni fragman yayınlandı

Moss: Book 2, 2022 yılının İlkbahar aylarında oyuncularla buluşacak. Polyarc, yeni bir fragman yayınladı ve sevilen VR macerasının devam oyunundan manzaralar ve oynanış görüntüleri sergiledi.

Moss: Book 2, ilk olarak Temmuz 2021’de gerçekleştirilen PlayStation State of Play yayınında duyurulmuştu. Yeni oyunda, oyuncular The Reader olarak ilk oyunun kaldığı yerden sevimli fare Quill’in yolculuğuna devam ederken, onunla olan bağlarını yeniden kuracaklar. VR oyunu için yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Moss: Book 2 ile macera kaldığı yerden devam edecek

Henüz net bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, Moss: Book 2’yi önümüzdeki yılın ilk yarısında PSVR’da göreceğiz. Oyunun PSVR dışındaki diğer sanal gerçeklik platformlarına gelip gelmeyeceği bilinmiyor, ancak ilk oyun PC VR cihazlarına da sunulmuştu.

Devam oyunu, Quill’in amcası Argus’u kurtardıktan hemen sonrasını konu alacak. Arcane güçlerine liderlik eden kanatlı bir tiranın, odağını Quill’e çevirdiği ve amcasının esir tutulduğu kalede onun peşine düştüğü aksiyon dolu bir hikaye sunacak. Oyuncular, yeni müttefikler ve eski yoldaşlarla düşmanlarla savaşırken ve bulmacaları çözmeye çalışacak.

Moss: Book 2, muhtemelen lansmanda yeni nesil PSVR için gelmeyecek. Sony, yeni sanal gerçeklik gözlüğünün sadece kontrol cihazlarını gösterdi. Dolayısıyla PSVR 2’nin gelişi biraz zaman alacak gibi görünüyor. Konsol devi muhtemelen çip krizinin ortasında PS5 üretiminde yaşadığı sorunlarla tekrar karşılaşmaktan kaçınacaktır.

Kaçırdıysanız, Moss: Book 2’nin geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanan ilk duyuru fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.