Kooperatif VR oyunu After the Fall’un çıkış tarihi duyuruldu

Vertigo Games’in kooperatif birinci şahıs VR oyunu After the Fall, 9 Aralık’ta PSVR, Oculus Quest 2 ve PC VR için piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi duyurusuyla birlikte kısa bir teaser da yayınlandı.

After the Fall, ilk olarak E3 2019’da duyurulan Steam ve Oculus için duyuruldu. Ardından Mart 2021’de PSVR’a geleceği onaylandı. Oyun, sevilen VR oyunu Arizona Sunshine‘ın arkasındaki ekip tarafından geliştiriliyor. Sanal gerçeklik oyununun başlangıçta 2020’de gelmesi planlanmıştı ancak pandemi sürecinin getirdiği zorluklar nedeniyle ertelendi.

After the Fall teaser videosu:

After the Fall’un kıyamet sonrası dünyası Los Angeles’ın karlı kaplı yıkıntıları üzerine kurulu. Oyunda ortalığı kasıp kavuran gizemli bir salgına karşı bağışıklığı olan hayatta kalanlardan biri olacaksınız. İnsanlığın son umudu olarak dünya çapındaki diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirip ölümcül silahlar üretecek ve amansız enfekte ordularına karşı mücadele vereceksiniz.

Oyunu tek başınıza veya dört oyuncuya kadar kooperatif olarak oynayabileceksiniz. Kıyamet sonrası toprakların buzla kaplı ve Snowbreed istilasına uğramış şehrin kalıntıları, hem yaratık ordularına, hem de destansı boss savaşlarına karşı koyacağınız destansı savaşlara sahne olacak.

Eğer oyun ilginizi çektiyse, düşmanları, silahları ve çeşitli mekanikleri tanıtan oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.