Lance Reddick’in canlandırdığı Sylens, Horizon 3’te de önemli rol oynayabilir

Horizon Forbidden West en az bir üçlemenin yolda olduğuna işaret eden bir sona sahipti. Burning Shores DLC’si serinin geleceğine dair daha fazla ipucu veriyor.

Burning Shores, Sylens karakterinin Horizon 3’te de önemli bir role sahip olacağını gösterdi. Ancak aktör Lance Reddick’in zamansız ölümünün ardından bu durum değişebilir.

Dikkat!! SPOILER yemek istemeyenler hemen şimdi sayfayı kapatabilirler!

Horizon Forbidden West, Burning Shores, Sylens, Aloy

Horizon Forbidden West DLC’si, Aloy’u ana oyunda mücadele ettiği kadim olanlar hakkında bilgi toplamak için Los Angeles harabelerine götürüyor.

Kısa ana görevi tamamlayıp üssünüze döndüğünüzde genişleme üçüncü oyuna hazırlık yapıyor ve Sylens karakterini bir kez daha öne çıkarıyor.

Sylens, ‘Epilogue’ (Son Bölüm) görevi sırasındaki bir sohbette, Burning Shores’tan kurtarılan bilgilerde, Far Zenith tarafından yaratılan bir yapay zeka ve serinin ana düşmanı olan Nemesis’i yenecek kadar güçlü bir silaha dair ipucu bulduğunu belirtiyor.

Aloy’a bu teknolojiyi takip etmesi gerektiğini ancak tek başına yapamayacağını söyleyerek, Yasak Batı’nın sonunda kalmasının nedeninin bu olduğunu öne sürüyor.

Elbette hem Horizon Forbidden West hem de DLC, Sylens’ı canlandıran Lance Reddick’in ölümünden önce geliştirildi. Karakterin Horizon 3’te rol almaya devam edip etmeyeceği veya hikayeye nasıl uyarlanacağı belli değil.

Belki de oyuncuyu eldeki verilerle animasyon olarak yeniden oyuna taşıyabilirler. Şimdilik net bir şey söylemek zor ancak gelişmeleri takip edeceğiz.

Burning Shores genişlemesi geçtiğimiz gün PS5 oyuncularıyla buluştu. Çıkış fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.