Lara Croft’un yeni Tomb Raider oyunundaki görünümü ortaya çıktı

Amazon ve Crystal Dynamics’in yeni Tomb Raider oyunu üzerinde çalıştığı biliniyor. Lara Croft’un oyundaki görünümü serinin yeni internet sitesinde keşfedildi.

Stüdyo, oyunun varlığını doğrulamanın ötesinde herhangi bir tanıtım yapmamıştı. Ancak Tomb Raider’ın yeni internet sitesi, Lara Croft’a ilk bakış sunan çizimleri ortaya çıkardı.

Crystal Dynamics dün X üzerinden yaptığı paylaşımda, hayranları yeni Tomb Raider sitesine göz atmaya çağırdı. Kaydolanlar, aşağıdaki Lara Croft duvar kağıdını gördü.

Tomb Raider, Amazon, Crystal Dynamics

İnternet sitesine kayıt yaptıktan sonra sağ üst köşedeki profil isminizin üstüne tıklayıp Dashboard bölümüne gittiğinizde, Downloads kısmında iki adet duvar kağıdı görünüyor.

Duvar kağıtlarından biri (yukarıda), kahramanın yeni tasarımını açıkça ortaya koyuyor. Lara Croft, bir sonraki oyunda daha olgun ve çekici bir karakter olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Son üçlemenin arkasındaki Crystal Dynamics’in Unreal Engine 5 ile geliştirdiği yeni Tomb Raider oyunu, Amazon Games tarafından yayınlanacak. Şirketler yaklaşık iki yıldır sessizliğini koruyor.

Tomb Raider

Embracer Group’un Crystal Dynamics’i Square Enix’ten satın almasıyla birlikte Tomb Raider’ın hakları İsveçli oyun devine geçmişti. İlginç bir şekilde şirket, yeni oyunun yayıncılığını üstlenmedi.

Bu arada dün, Aspyr ve Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Tomb Raider I-III Remastered oyunseverlerle buluştu. Koleksiyon ilk üç oyunu, yükseltilmiş özelliklerle bir araya getiriyor.

Serinin merakla beklenen bir sonraki oyunu hakkında daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.