LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, 2022’nin İlkbahar aylarında gelecek

Uzun süren bekleyişin ardından LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için hala net bir çıkış tarihi açıklanmadı. TT Games, Star Wars filmlerini temel alan oyunu 2022 yılının İlkbahar aylarında piyasaya sürmeyi hedefleniyor. Warner Bros. Games, yeni oynanış fragmanını yayınlandı.

Dokuz Star Wars filmini bir araya getiren oyunun yeni fragmanında, serinin ikonik sahnelerine birçok gönderme var. Darth Vader, Darth Maul, Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi gibi karakterlerin ışın kılıcı düellolarının yanı sıra X-wing savaşları ve Rey’in Kylo Ren’in TIE Fighter gemisini parçaladığı anları göreceksiniz. Oyun, seyahat edebileceğiniz 20 gezegen ve 300’den fazla oynanabilir karakter içeriyor.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

TT Games, 2016 yılında sunduğu LEGO Star Wars: The Force Awakens oyunundan bu yana seriye yeni oyun getirmemişti. Öte yandan tüdyo, The Last Jedi ve The Rise of Skywalker‘ı ilk kez uyarlayacak. Warner Bros., The Skywalker Saga’yı ilk olarak 2020 yılından 2021’in İlkbahar aylarına ertelemişti. Ancak geliştirici, daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu öne sürerek oyunu önümüzdeki yıla planladı.

Gösterilen aksiyon sahnelerinde LEGO karakterleri yakın bir kamera açısından gösteriliyor. Bu değişim aksiyona ve karakterlere çok daha yakın bir his veriyor. Ayrıca ortamları çok daha görkemli hissettiriyor. Oyunda serideki neredeyse tüm karakterler yer alacak ve Star Wars hayranlarına film serisinin tamamını içeren kapsamlı bir deneyim sunulacak. Aşağıdaki fragmanda tanıdık birçok sahneyi LEGO tarzında görebilirsiniz.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oynanış fragmanı

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa da, 2022 İlkbaharında PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.