Riders Republic beta sürümü tüm oyunculara açıldı

Riders Republic beta sürümü artık tüm PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S ve PC oyuncularına açıldı. Ubisoft, heyecanla beklenen yarış oyununun beta sürecini genişletme kararını Gamescom’da paylaştığı iki dakikalık sinematik fragman eşliğinde duyurdu.

Riders Republic’in beta süreci 28 Ağustos Cumartesi TSİ 15:00‘e kadar devam edecek. Her türlü sürüş becerinizi test edebileceğiniz oyunu denemek isterseniz, şimdi konsollarınıza veya bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Oyun, bisiklet, snowboard ve wingsuit etkinlikleriyle Forza Horizon tarzı yarış festivalini andıran deneyimler sunuyor.

Riders Republic Beta fragmanı:

Riders Republic, devasa çok oyunculu bir oyun alanında, aynı anda en fazla 50 oyunculu yarışlara sahne oluyor. Oyun, açık dünyada, kariyer modunda veya çok oyunculu etkinliklerde bisiklet, kayak, kar kayağı veya atlayış tulumuyla yarışmaya olanak tanıyor.

Oyunda Yosemite, Zion ve Bryce Kanyonu gibi göz alıcı manzaralara sahip olan ABD ulusal parklarının doruklarında yarışırken, arkadaşlarınıza gösteriş yapmak veya müsabakalarda boy göstermek için karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bitişe giden yolda çarpışın, dönüşler yapın, mücadele edin ve en iyi sürücü olarak zirveye oynayın.

Riders Republic, 28 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S ve PC’nin yanı sıra Google Stadia ve Amazon Luna’ya da gelecek. Beta sürümüyle ilgili tüm detaylara buradan erişebilirsiniz. Çok oyunculu yarış oyunu için gelecek haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.