Little Devil Inside’ın dünyasına derin bir bakış sunan oynanış videosu yayınlandı

Little Devil Inside, dün gece gerçekleşen PlayStation State of Play sunumu sırasında sergilenen oyunlar arasındaydı. Yaklaşık 5 dakikalık oynanış görüntülerinde, oyunun dünya haritasına, görevler arasındaki seyahate ve Billy’nin profesör için eserler toplamaya çalışırken karşılaşacağı beklenmedik zorluklara derin bir bakış sunuldu.

Dünya haritası, dinamik ve minyatür bir şekilde gösteriliyor. Karakterler ve araçlar, gerçek zamanlı olarak hareket eden küçük figürlerle temsil ediliyor. Dünya görüşündeyken, yol boyunca çeşitli karşılaşmalar ve zorluklar olacak. Bazıları, dünya görüşündeyken, bazıları gerçek zamanlı oynanış seviyesinde yapılabiliyor.

Örneğin yolu kapatan bir koyun sürüsünü hareket ettirme gibi bir zorluk dünya haritası görüşündeyken ele alınabiliyor. Öte yandan birşeyler satın alabileceğiniz veya yol kenarındaki bir duraktan yol tarifi isteyebileceğiniz görevlerde yakın bir kamera açısına geçerek gerçek zamanlı oyun seviyesine geri dönebiliyorsunuz.

Little Devil Inside – State of Play

Neostream Interactive, Little Devil Inside’ı hayatta kalma bileşenlerine sahip bir aksiyon-macera RPG oyunu olarak tasarlamasına rağmen, her zaman oyunlarının belirli bir ortamda ne kadar süre hayatta kalabileceğinize değil, daha çok bir görev için seyahat etmenize ve süreç boyunca hayatta kalmanıza odaklandığını belirtti.

Dünya haritasının ön izlemesi, birkaç farklı ulaşım modu sunsa da, hızlı seyahatin eksikliğini gösterdi. Tren, harita üzerinde hareket etmenin en hızlı yolu ancak arabalar gibi başka araçlar da olacak. Belki inatçı bir katırla karlı bir dağa çıkmanız gerekebilir. Ayrıca yürümek, en yavaş ulaşım yöntemi olsa da Billy’yi erişilmesi zor olan en uzak noktalara götürecek.

Little Devil Inside fragmanı, balık tutma, kamp için bir yer bulma ve yemek pişirme gibi bazı hayatta kalma mekaniklerine de hızlı bir bakış sundu. Dünyanın bazı fantastik düşmanları da kısa bir şekilde gösterildi. Little Devil Inside, önümüzdeki yıl PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek. Kaçıranlar, State of Play canlı yayınını buradan izleyebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.