PlayStation State of Play canlı yayını (İzle)

PlayStation State of Play canlı yayını için geri sayım başladı. Üçüncü parti geliştiricilerden oyun ve güncelleme duyurularına yer verilecek olan etkinlik saat 23.59‘da başlayacak. Alarmlarınızı kurun!

State of Play canlı yayını yaklaşık 20 dakika sürecek. Sony, canlı yayın serisinin yeni bölümünde birinci parti oyun veya donanım duyurularına yer vermeyeceğini açıkça belirtmese de, State of Play’in sadece üçüncü parti oyun duyurularına odaklanacağını vurguladı. Yani, yeni nesil PlayStation VR tanıtımı veya PS5 donanımı için yenilikler beklemeyin.

PlayStation, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, State of Play canlı yayınında Little Devil Inside‘a daha derin bir bakış sunacaklarını açıklamıştı. Öte yandan topluluğun beklentileri, en son geçen yıl görülen Final Fantasy XVI üzerinde yoğunlaşıyor. Ayrıca Hogwarts Legacy de en çok beklenen oyunlardan biri olarak sergilenmesi istenen oyunlar arasında.

Canlı yayının uzunluğuna bakılırsa, etkinlik boyunca yaklaşık 10 oyun ve içerik gösterilmesi bekleniyor. Little Devil Inside dışında yapılacak olan tüm duyurular sürpriz olacak. State of Play’in yeni bölümünü aşağıdan veya PlayStation’ın YouTube ve Twitch kanallarından izleyebilirsiniz.

State of Play canlı yayını:

Canlı yayını kaçırırsanız, etkinliğin tamamını sitemiz üzerinden izleyebileceksiniz. Ayrıca yapılan duyurularla ilgili detayları sizlerle paylaşacağız. Sizin State of Play’den beklentileriniz neler? Görmek istediğiniz oyunları veya tahminlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.