Little Nightmares II Enhanced Edition, PS5 ve Xbox Series X/S için çıktı

Bandai Namco, Little Nightmares II Enhanced Edition‘ı PS5 ve Xbox Series X/S için yayınladı. Oyun, Supermassive Games tarafından yeni nesil konsollara taşındı. Yayıncı ayrıca Little Nightmares II’nin mevcut tüm platformlarda 2 milyon kopya satmayı başardığını açıkladı.

Little Nightmares II Enhanced Edition, yeni nesil konsollarda Beauty ve Performance olmak üzere iki farklı grafik modu ve sürükleyici ses desteği de dahil olmak üzere çeşitli geliştirmeler sunuyor. Bandai Namco, oyunun PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında sunacağı yeni özellikleri özetledi:

  • Beauty Modu – Little Nightmares II, optimize edilmiş Işın İzleme (Ray Tracing) ile 4K çözünürlükte 30 FPS’de çalışır.
  • Performance Modu – Oyunu 60 FPS’ye kilitler. Işın İzleme ile 60 fps’yi korumak için 4K’ya kadar dinamik çözünürlük sunar.
  • Işın İzlemeli Yansımalar – Herhangi bir parlak yüzeyin yansıma sağlamasına izin verir. Netliği ve tanımı yüzeylere bağlıdır.
  • Hacimsel Gölgeler – Hacimsel gölgelerde artan çözünürlük. Işık ışınları, güçlü bir ışık kaynağının önünde hareket eden nesneler ve karakterler tarafından bozulur.
  • Etkileşimli Parçacıklar – Parçacıklar artık daha fazla ve Mono, Six ve ana karakterler bundan dinamik olarak etkilenir. Parçacıklar arkalarında yüzer ve girdaplar oluşturarak daha gerçekçi ve sürükleyici bir ortam yaratır.
  • Sürükleyici Ses – Oyunu 5.1/7.1 ses sistemleri veya kulaklıklar aracılığıyla dinlerken daha kapsamlı bir deneyim yaratan yeni sürükleyici 3D ses manzarası karışımı.

Little Nightmares II Enhanced Edition fragmanı:

Little Nightmares II’nin PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri artık PlayStation Store ve Microsoft Store’da mevcut. Oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine sahip olanlar, yeni nesil sürümlere ücretsiz yükseltme yapabiliyor. Bandai Namco, devam oyununun bir aydan kısa bir sürede 1 milyon satışa ulaşmayı başardıktan sonra, şimdi de satışları iki katına çıkardığını da duyurdu.

Little Nightmares II, PS4, Xbox One ve PC’de 2 milyon kopya sattı. Yeni PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri, oyunun satış performansını artırmaya yardımcı olacaktır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.