Marvel’s Avengers’ın PlayStation’a özel Spider-Man karakteri tanıtıldı

Square Enix ve Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers oyuncularının uzun zamandır beklediği PlayStation’a özel Spider-Man karakterini fragman eşliğinde sergiledi. Sevilen süper kahraman, 30 Kasım‘da oyuna dahil olacak.

Spider-Man, 30 Kasım’da yayınlanacak olan Spider-Man With Great Power etkinliğiyle PS4 ve PS5 oyuncularıyla buluşacak. Kahramanın farklı tarzı, benzersiz hareketleri ve dövüş yetenekleri, Avengers Initiative‘de görev yapan takımlara yepyeni bir deneyim sunacak.

Oyuncular, Spidey’nin hikayesini Avengers Initiative’de kilidi açılabilen zorluklarla deneyimleyecek. Peter Parker, AIM’in synthoid ordularını durdurulamaz hale getirebilecek yeni bir tehdidi öğrenmesinin ardından, teknolojiyi elde etmelerini engellemek için Avengers ekibiyle birlikte çalışacak.

Marvel’s Avengers: Spider-Man With Great Power

Kimliğini gizli tutmakta ısrar eden Peter Parker, Ms. Marvel ve Black Widow ile geçici bir dostluk kurarken, bir ekiple çalışmanın yeni dinamikleriyle mücadele etmek zorunda kalacak. Kahramanımız bundan sonrasında Avengers’a katılacak mı yoksa AIM’e karşı savaşında bağımsız mı kalacak? Göreceğiz.

Fragmanda, Spider-Man öncelikle etrafını saran düşmanlar üzerinde hünerlerini gösteriyor. Ancak düşman sayısının çoğalmasının ardından Avengers ekibi duruma müdahele ediyor ve birlikte savaşmaya başlıyorlar. Görüntülerde kahramanın salınma ve vücut hareketleri, Insomniac’ın serisindeki kadar esnek ve akıcı görünmüyor. Umuyoruz ki, oyun içinde daha gerçekçi görünür.

Marvel’s Avengers, Square Enix tarafından başarısız olarak nitelendirilmesine rağmen, yeni içerikler almaya devam ediyor. Yayıncı kısa süre önce, oyunun canlı hizmet deneyimine sahip olmadığını ve tek oyunculu oyunlardaki tecrübesiyle bilinen Crystal Dynamics‘in doğru bir seçim olmadığını öne sürdü.

Marvel’s Avengers: Spider-Man With Great Power etkinliği ay sonunda PS4 ve PS5 oyuncularına güncellemeyle sunulacak. Fragmanı nasıl buldunuz? Spider-Man’in oyuna dahil edilmesi yeterince heyecan verici olacak mı? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.