Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin çok oyunculu modu iptal edilmiş

Marvel’s Guardians of the Galaxy, hikaye odaklı bir oyun olarak tanıtıldı. Ancak bir zamanlar oyunun çevrimiçi çok oyunculu modu olduğu ortaya çıktı. Guerrilla Games yönetmeni Simon Larouche’un LinkedIn profilinde, daha önce Eidos Montréal’de çevrimiçi oyun yönetmeni olarak çalıştığı ve Guardians of the Galaxy’nin çok oyunculu modunun iptal edildiği görünüyor.

Tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu, Galaksinin Koruyucuları’nın Milano gemisiyle evreni dolaşırken atıldığı serüvenleri konu alacak. Hikaye, Star Lord‘un bakış açısından işlenecek olsa da, oyuncuların karşılaşacakları tüm tehlikelerden kurtulmak için ekibin diğer üyelerine ihtiyacı olacak. İptal edilen çevrimiçi çok oyunculu mod, belki de diğer dört karakteri alan oyuncularla kooperatif bir deneyim olabilirdi. Ancak Marvel’s Guardians of the Galaxy tamamen tek oyunculu olarak karşımıza çıkacak.

Guerrilla Games, henüz duyurulmamış yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Larouche, 2018’de Eidos Montréal’den ayrıldı ve şu anda Guerrilla Games için henüz duyurulmamış gizli bir projede oyun yönetmeni olarak çalışmaya başladı. Eidos Montréal’den ayrılmasının çok oyunculu modun iptaliyle ilgisi olup olmadığı bilinmiyor. Guerrilla Games şu anda Horizon Forbidden West üzerinde çalışıyor ve stüdyonun diğer projesi şimdilik perde arkasında.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun, standart sürümün yanı sıra bir Digital Deluxe Edition ve fiziksel bir Cosmic Deluxe Edition sürümüyle gelecek. Oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş verenler, Throwback Guardians Outfit Pack’in kilidini önceden açabilecekler.

Square Enix’in merakla beklenen Guardians of the Galaxy oyunu için E3 2021 etkinliğinde paylaşılan fragmana, oynanış görüntülerine ve sürüm bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.