Marvel’s Midnight Suns’ın PS4 ve Xbox One’a geleceği tarih belli oldu

2K Games, Marvel’s Midnight Suns’ın PS4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşacağı tarihi açıkladı. Nintendo Switch kullanıcılarına ise kötü bir haber var.

Firaxis tarafından geliştirilen taktiksel rol yapma oyunu, 11 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One konsollarına gelecek. Ne yazık ki Nintendo Switch sürümü iptal edildi.

2K bir basın açıklamasında, “Marvel’s Midnight Suns’ın Nintendo Switch sürümü artık güncel planlarımızın bir parçası olarak sunulmayacak” ifadelerine yer verdi.

Marvel’s Midnight Suns: Blood Storm aynı gün geliyor

Marvel’s Midnight Suns için lansman sonrası dördüncü ve son DLC olan Blood Storm da önceki nesil sürümlerle birlikte 11 Mayıs’ta yayınlanacak.

Tek başına veya oyunun Season Pass paketinin bir parçası olarak satın alınabilen her bir DLC, yeni bir kahraman (Deadpool, Venom, Morbius, Storm) ve üç yeni hikaye görevi sunuyor.

Marvel’s Midnight Suns zayıf satış performansına rağmen Season Pass içeriğinin tamamını alacak. Firaxis oyunu yeni içeriklerle destekleme sözü verse de, Blood Storm’un ardından daha fazla DLC gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Midnight Suns, Marvel markasının gücüne, oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almasına rağmen beklenen satış performansını gösteremedi.

Belki de oyunun türü yeterince ilgi çekmedi. Çıktığında birçok oyuncu mobil oyun tadında bir oynanışa sahip olduğunu öne sürdü. Yorumlarda sizler de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Firaxis ayrıca Civilization serisinin bir sonraki ana oyunu üzerinde çalıştığını da duyurmuştu. Civilization 7’nin çıkış tarihi ve diğer detaylar henüz açıklanmadı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.