Marvel’s Spider-Man 2’nin oynanış görüntüleri yayınladı: Simbiyot içerir

Insomniac Games hayranların uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği Marvel’s Spider-Man 2 oynanış fragmanını paylaştı.

Dün geceki PlayStation Showcase yayınında, devam oyunundan yaklaşık 10 dakikalık oynanış görüntülerinin yanı sıra ve Avcı Kraven’ın tanıtıldığı bir diğer fragman yayınlandı.

Fragmanın çarpıcı yanı simbiyotlu bir Peter Parker’ın yer almasıydı. Elde ettiği karanlık güçler, ona daha yıkıcı yetenekler ve daha tehditkar bir eğilim veriyor.

Spider-Man 2, simbiyot, Peter Parker

Simbiyot, kahramana Venom tarzı saldırı ve savunma mekanikleri de sağlıyor. Ancak Venom ile ilişkisi ve uzaylı parazitin ne şekilde Peter ile birleştiği bilinmiyor.

Görüntülerde oyuncuların Örümcek Adamlar arasında geçiş yapacağı da gösteriliyor. Miles’ın yeni görünmezlik ve savaş güçlerini düşmanlara karşı nasıl kullandığı sergileniyor.

Marvel’s Spider-Man 2 oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Uncharted tarzı kovalamaca sahneleri de ilgi çekici.

Insomniac, PlayStation Blog‘da Miles Morales ve Peter Parker’ın paylaşılan bir beceri ağacına ek olarak ayrı yetenek ağaçlarına sahip olacağına dikkat çekti.

Hikayeye gelince, ekip symbiote ile Peter’ın kişisel ilişkisini derinlemesine keşfediyor ve bunun ona en yakın olanları nasıl etkilediğini göstermek istiyor.

PS5’in SSD gücü sayesinde Miles ve Peter şehirde glide mekaniği sayesinde daha hızlı hareket edebilecek. Bu sayede gökdelenler arasında süzülürken, arabaları, binaları, insanları, hatta güvercinleri bile hızla geçebileceksiniz.

Avcı Kraven gölgelerin arasından çıktı

Marvel’s Spider-Man 2 teaser fragmanında kendine denk bir rakip arayan kötünün Kraven the Hunter (Avcı Kraven) olduğu ortaya çıktı.

Fragmanda zavallı bir ruhu avlarken görünen Kraven, kendisine denk bir rakip aramaya devam ediyor. Bu arzu, onu avlanacak daha birçok tehditkar varlığın bulunduğu New York’a götürüyor.

Hayranlar sonunda oynanış görüntülerine kavuşsalar da çıkış tarihi net olarak açıklanmadı. Ancak daha önce onaylandığı üzere sonbaharda geleceğini biliyoruz.

Marvel’s Spider-Man 2 hakkında daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.