PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2, devasa bir oyun olacak

Marvel’s Spider-Man 2, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen PlayStation Showcase canlı yayınında heyecan verici bir fragmanla duyuruldu. Fragmanın sonunda sürpriz bir karakter ortaya çıktı. PS5’e özel yeni oyunda Venom‘u seslendiren Tony Todd, projenin devasa ölçekte olduğunu belirtti.

Todd, Twitter hesabından bir takipçisine verdiği cevapta, yaklaşık 2 aydır projenin içinde olduğunu ve Marvel’s Spider-Man 2’nin devasa bir oyun olacağını belirtti. Aktöre göre devam oyunu, bu yüzden 2023 yılına kadar gelmeyecek. Yayınlanan duyuru fragmanında görüldüğü üzere Spider-Man 2, kahramanlarımız Peter Parker ve Miles Morales’i yeniden bir araya getirecek.

Marvel's Spider-Man 2, Venom

Insomniac Games, yeni oyunda rollerine geri dönen Yuri Lowenthal (Peter) ve Nadji Jeter’ın (Miles) yanı sıra Tony Todd ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Stüdyo, PlayStation Blog aracılığıyla yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Marvel’s Spider-Man 2’de ortakyaşamdan beslenen Venom‘u Tony Todd’un (Candyman) seslendireceğini duyurmaktan dolayı çok mutluyuz. Spider-Man oyunlarımızda bu kadar çok inanılmaz yetenekli aktörle çalıştığımız için şanslıyız ve Tony kadroya harika bir katkı oldu.”

Marvel’s Spider-Man 2, PS5 donanımının sınırlarını zorlayacak. Stüdyonun amacı, sadece harika bir süper kahraman hikayesi anlatmak değil, aynı zamanda maskenin arkasındaki insanların derinliklerine dalan, aksiyon ve mizah dolu, etkileyici bir hikaye sunmak. Bryan Intihar (yaratıcı yönetmen) ve Ryan Smith (oyun direktörü) dahil olmak üzere ilk oyunun arkasındaki birçok isim, devam oyununda geri döndü.

Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine duyurularıyla etkinliğin yıldızı oldu. İki oyun da PS5’e özel olarak gelecek. Spider-Man 2’nin 2023 yılında geleceği açıklansa da, Wolverine oyunu için herhangi bir tarih verilmedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.