Metal Gear Solid’in yıldızı, Marvel’s Wolverine’de Logan’ı oynamak istiyor

Metal Gear Solid serisinde Solid Snake’i seslendiren David Hayter, Insomniac’ın PS5’e özel olarak duyurulan Marvel’s Wolverine oyununda Logan’ı oynamak istiyor. Oyun, PlayStation Showcase etkinliğinde yalnızca kısa bir teaser ile duyurulmuştu.

Marvel’s Wolverine’de ikonik süper kahramanı kimin seslendireceği henüz bilinmiyor. Twitter’da bir hayranın David Hater’ın Logan rolü için uygun olduğunu belirtmesinin ardından, Hayter paylaşımı alıntılayarak, “Kabul ediyorum… Bunu düşünüyordum.” şeklinde cevapladı.

Hayter, Wolverine karakterine çok da uzak değil

Aslında Hayter, film sektöründe Wolverine ile yakın bir bağlantıya sahip. Kanadalı aktör ve senarist, 2000 yılında X-Men filminde ve 2003’deki X2 filminde yazar alarak görev almıştı. Yakın zamanda Netflix’in Warrior Nun dizisinde yazar ve yapımcı olarak çalıştı ve CW’nin The Flash dizisinde King Shark’ı seslendirdi.

Hugh Jackman, Wolverine denince akla gelen ilk isim. Oyuncu, sevilen karakteri, 2000 yılında X-Men ile başlayarak, 2017’deki Logan filmine kadar uzun yıllar başarıyla canlandırdı. Insomniac, çok büyük ihtimalle Peter Parker ve Miles Moreles‘te yaptığı gibi, karaktere farklı bir yaklaşım sunacak. Yine de birçok insan David Hayter’ı Marvel’s Wolverine için uygun bir isim olarak görüyor.

Marvel's Wolverine

Wolverine olarak da bilinen James “Logan” Howlett karakterinin arkasındaki ismi öğrenmek için uzun bir süre daha bekleyebiliriz. Yeni duyurulan oyun, geliştirme sürecinin çok erken aşamasında ve sinematik teaser, kahramanın ne yüzünü ne de sesini gösterdi.

Yayınlanan teaser videosunda oduncu gömleği ve kovboy şapkasıyla bir bar taburesinde oturduğu, ardından saldırıya uğramak üzereyken adamantium pençelerini çıkardığını gördük. Video, kahramanı arkadan gösteriyordu ve yakın çekimde pençelerini çıkardığı yumruklarına odaklanmıştı.

PlayStation Showcase etkinliğinde duyurulan Marvel’s Wolverine’in teaser videosunu buradan izleyebilirsiniz. Uzun yıllar sonra Insomniac standartlarında yeni bir Wolverine oyunu gelecek olması sevindirici.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.