Marvel’s Wolverine kısa bir teaser videosuyla duyuruldu

Insomniac Games, PlayStation Showcase etkinliğinde Marvel’s Spider-Man 2 ile birlikte PS5 için bir Wolverine oyunu geliştirdiğini duyurdu. Geliştirici, bir sonraki süper kahraman oyunu Marvel’s Wolverine için çok kısa bir teaser videosu yayınladı.

Görüntülerde Wolverine, sıkı geçen bir dövüş ardından darmadağın olmuş bir barın taburesinde demleniyor. O sırada son bir haydut elinde bıçakla arkasından ona doğru yürüyor. Elbette kahramanımızın duyuları kuvvetli. Daha adam gelmeden pençelerini çıkarıyor ve video en heyecanlı yerinde sona eriyor. İşte Marvel’s Wolverine için yayınlanan teaser videosu:

Marvel’s Wolverine, PS5’e özel olarak geliştiriliyor

Teaser’ın sonunda Marvel’s Wolverine’in PS5 için geliştirilmekte olduğu belirtiliyor. Insomniac da paylaştığı bir tweet ile oyunun PS5’e özel olduğunu doğruladı. Duyuruda herhangi bir çıkış tarihi yer almadı. Stüdyonun bir diğer oyunu Marvel’s Spider-Man 2, 2023 yılında gelecek. Bu yüzden Wolverine muhtemelen Peter Parker ve Miles Morales’in bir sonraki macerası bitene kadar hazır olmayacak gibi görünüyor.

Insomniac, PS5 ile hızlı bir çıkış yakaladı ve şimdiden iki yeni oyun ve bir de remaster ile karşımıza çıktı. Geliştirici, Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’s Spider-Man Miles Morales, Ratchet and Clank Rift Apart’ın ardından Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine’i piyasaya sürecek. Spider-Man serisinde yakaladığı başarı sayesinde Marvel oyunları yine Insomniac’a emanet ediliyor.

Şu anda Marvel’s Wolverine için bir çıkış tarihi açıklanmadı. Insomniac oyunun geliştirme sürecinin henüz çok erken aşamada olduğunu belirtiyor. Yani oyunun gelmesi yıllar sürebilir. Kaçırdıysanız, stüdyonun PS5’e özel olarak duyurduğu bir diğer oyun olan Marvel’s Spider-Man 2 fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.