Marvel’s Spider-Man 2 güncellemesi, Beetle DLC’sinin yolda olabileceğine işaret ediyor

Marvel’s Spider-Man 2 için yayınlanan son güncelleme, yanlışlıkla oyunculara geliştirici Insomniac Games’in hata ayıklama araçlarına erişme imkanı verdi.

Dün yayınlanan 1.002.000 güncellemesi, New Game Plus modunun yanı sıra ana oyunda seviye sınırını artırma, yeni simbiyot kişiselleştirmeleri ve ekipmanları altın görünümüyle yükseltme gibi özellikler getirdi.

Marvel’s Spider-Man 2 oyuncularına sunulan diğer yeni özellikler arasında görevleri tekrar oynama ve oyun sonrasında günün saatini değiştirme gibi işlevler de yer alıyor.

Spider-Man 2 oyuncuları hata ayıklama menüsüne erişti

Yeni yama yayınlandıktan kısa süre sonra oyuncular, oyunun belirli bölümlerine atlamak, hata tespiti ve çeşitli değişiklikler uygulamak için kullanılan hata ayıklama menülerine erişebildiklerini keşfetti.

Ayrıca bazı oyuncular, hata ayıklama menüsünün oyunda olmayan ve henüz oyunda görünmeyen ayrı bir karakter olan Beetle ile alakalı görevler listelediğini öne sürdü.

Marvel, Spider-Man 2, Beetle, DLC

Beetle, Örümcek Adam çizgi romanlarında, oyunda yer alan Tombstone’un kızı olan kötü bir karakter olarak biliniyor. Bu ipucu, bir DLC’nin yolda olabileceğine dair spekülasyonları ortaya çıkardı.

Elbette söz konusu görevlerin daha önce planlanmış ve iptal edilmiş içeriklere ait olması da muhtemel. Insomniac’tan resmi bir açıklama gelene kadar kesin bir şey söyleyemeyiz…

Insomniac, resmi X hesabından yaptığı açıklamada, geliştirici menüsüne erişimi kaldıracak bir düzeltme üzerinde çalıştığını belirtti. Ayrıca oyuncuları, araçları kullanmanın sorunlara yol açabileceği konusunda uyardı:

“En son güncellemenin yanlışlıkla bir geliştirme menüsüne erişime izin vermiş olabileceğinin farkındayız. Düzeltme yolda. Bu menüyü kullanmanın kayıt dosyalarını ve kupa ilerlemenizi bozabileceğini lütfen unutmayın. Oyunu normal bir şekilde oynamanın herhangi bir riski yoktur.”

Marvel’s Spider-Man 2 için planlanan potansiyel DLC hakkında daha fazlasını öğrenirsek sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.