Microsoft, Xbox Partner Preview Mart 2024 etkinliğini duyurdu

Microsoft yakında Xbox Partner Preview canlı yayını düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik, adından da anlaşılacağı gibi üçüncü parti oyunlara odaklanacak.

Xbox Partner Preview, 6 Mart Çarşamba günü TSİ 21:00’de başlayacak. Gösteride Capcom, Nexon ve EA gibi yayıncıların yeni ve yakında çıkacak oyunlarından duyurulara yer verilecek.

Yaklaşık 30 dakika sürmesi planlanan etkinlikte bir düzineden fazla yeni fragman gösterilecek. Canlı yayın, Xbox’ın YouTube ve Twitch kanallarından takip edilebilecek.

Tales of Kenzera: Zau

Xbox Partner Preview’de hangi oyunlar sahne alacak?

Microsoft, Tales of Kenzera: Zau, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess ve The First Berserker: Khazan’ın etkinlikte tanıtılacak oyunlar arasında olduğunu onayladı.

Tales of Kenzera: Zau, dövüş ve seyahat mekaniklerine odaklanan bir fragmanla sergilenecek. Kunitsu-Gami: Path of the Goddess ise yeni oynanış görüntüleriyle karşımıza çıkacak.

Konsol devi ayrıca The First Berserker: Khazan’ın yanı sıra Xbox, Windows veya Game Pass’e gelecek oyunlara daha yakından bir bakış sunulacağını onayladı.

Kunitsu-Gami, Path of the Goddess, Capcom

Etkinlik, Xbox’ın dünya genelindeki yetenekli stüdyolarından ve üçüncü parti ortaklarından gelen heyecan verivi oyun duyurularını ve tanıtımlarını paylaşmaya yönelik düzenleniyor.

Xbox Partner Preview, YouTube’da 4K/60 fps, diğer tüm platformlarda 1080p/60 fps yayınlanacak. Ayrıca Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde alt yazı desteğine sahip olacak. Microsoft tarafından paylaşılan tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Çarşamba günü, vitrinde yeni oyun tanıtımları, çıkış tarihi duyuruları ve gelecek oyunlardan yeni oynanışlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.